Adolphe Willette — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 18 Adolphe Willette teost.
- Gavroche Gathering Bullets for the Barricade – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- At the Pensée Enseigne of the House of Henry, formerly rue du Faubourg Saint-Honoré – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Decorative Panel Depicting Paris, Adolphe Willette
- To Bonaparte Ensign of the Lempereur house, formerly rue Bonaparte
- decoration for the cabaret 'Le Chat – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Alone at Last - Poilu Day – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Reproduction Of A Poster Advertising 'the Prodigal – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Adolphe Willette teos Parce Domine by Adolphe Willette
- Pierrot et une femme sur une colonne - Adolphe Willette 1885 – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Adolphe Willette: Thank You
- Jesus Christ Reading The Peace Plan Issued By Pope – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Adolphe Willette teos Notre-Dame de Paris
- Poster Promoting The Election Of The Artist In The – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Marianne Burying German Soldiers In The Marne – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- New Songs Of Paul Delmet – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Portrait of Jean-Francois Raffaelli, Adolphe Willette
- Au concert européen – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
- Original Drawing For 'les Maitres De – kunstitrükis – kunstnik Adolphe Willette
Adolphe Willette
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



