Paberikuju

Õpilaste kunstiteoste juhend

Swallow falls,

Nimi Klass Kuupäev

Edwin Frederick Holt, Swallow falls,. Avalik omand Vaadake seda künist liikudes: joon, lakki all asuv tõeline värv ja puhas pigment

Faktid

Kunstnik
Edwin Frederick Holt artsdot.com/et/artists/edwin-frederick-holt/
Kunstniku eluaastad
1830 – 1912
Liikumine
Romantic Landscape Painting Art that puts feeling, wildness and the power of nature above calm order and rules.

Kontekstis

Swallow falls, — Edwin Frederick Holt

Millal see maaldis on tehtud?

  1. 1830
  2. 1840
  3. 1850
  4. 1860
  5. 1870
  6. 1880
  7. 1890
  8. 1900
  9. 1910

Ülemine rida: aastad. Alumine rida: kunstniku vanus iga perioodi alguses ja lõpus — 0 sünni hetkel, 82 surumisel.

Varjatud: Edwin Frederick Holt eluajal (1830–1912) iga dateeritud maal, aastakümne kaupa

Selle plaadi kohta ei ole täpset aastat säilitatud — kunstniku eluaja ja teose stiili põhjal, millist aastakümnest te arvestaksite?

Sarnased teosed

Vali üks eelnev teos: too kaks asja, mis sellega ühendavad, ja üks asi, mis sellest erineb.

Veel sarnaseid teoseid, mida selle kõrvale asetada: artsdot.com/et/art/similar/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/

Värvigamma

Pildist mõõdetud palett

    Peavärv

    Black #060604

    Salvestatud palett

    • #060604
    • #686857
    • #969B89
    • #373526

    Need värvid kunstniku kogu paleti sees Leia teisi maaleid värvi järgi

    Peavärvi nimi
    Black
    Intensiivsus
    Monochromatic Kui kütkestavad ja mitmekülgsed värvid on, alates ühest peenust toonist kuni paljude ere värvini.
    Kontrast
    Bold Kuidas värvid pildil valguse ja kяmbuse osas erinevad.
    Harmonia
    Softly Mixed Palette Värvide omavaheline kooskõlevus, alates kontrastsetest kuni täielikult ühtlaste toonidega.
    Ereus
    Deep_shadow Kuidas pilt üldiselt vaatub – alates sügavast varjust kuni eredast kõrvalvalgusest.
    Kintus
    Muted Värvide puudus ja intensiivsus ulatub halli lähedastest toonidest kuni täielikult elavate värvide kuni.

    Kus maailmas seda maali vaadatakse?

    • alla 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ja rohkem
    Selle maali külastajate arv on dokumenteeritud liiga vähe, et teha kaardi koostamist, seega on plaat kujutanud kõik Edwin Frederick Holt teosed viimase zwölf kuuga — kokku 2 riiki. Kust need numbrid pärinevad

    Üheksakümmend juhtivat riiki

    1. 1 Hiina 83,3%
    2. 2 Lõuna-Korea 16,7%

    Leia kaardilt kolm kõige pimedamat riiki. Kas seda maali hoiustav muuseum asub mõnes neist? Kirjuta üles üks põhjus, miks kauguse poolest inimesed seda vaadata võivad.

    Edwin Frederick Holt kõige vaadatavamad teosed (kokku 6)

    1. 1 The Albert Memorial 28,6%
    2. 2 Carthorses in a farmyard 28,6%
    3. 3 A Fete Champetre 14,3%
    4. 4 Guarding Baby 14,3%
    5. 5 Twelve favourite dogs 14,3%
    6. Swallow falls, see maalaus 0,0%

    Koos kattavad need teosed 100,0% kogu sellest tähelepanust, mida selle kunstniku maalid möödunud zwölf kuud on saanud. Kataloogis on 10 seda kunstnikku kuuluvat teost, millest 5 on vähemalt üks kord vaadatud. Seda maali ei ole antud perioodil veel vaadatud — see lõpetab nimekirja ilma reitinguta. Sama arv, kuu-kuu põhjal

    Tugid mõõdavad tähelepanu, mitte kvaliteeti. Valige tippkohtadel olevad teosed ja see üks: nimetage üks asi, mis võib muuta maali kuulsaks, lisaks sellele, kui hästi on see maalitud.

    Kunstnik ja muuseum

    Kunstnik

    Edwin Frederick Holt

    Sündinud koht: Hampstead, United Kingdom

    The Atmospheric Vision of Edwin Frederick Holt

    Born in the historic enclave of Hampstead, London, in 1830, Edwin Frederick Holt emerged as a defining voice within the British Romantic tradition. His life and work serve as a window into the Victorian era, a period where the tension between industrial progress and the untamed beauty of nature found its most poignant expression through the brush. While often celebrated as a master watercolorist, Holt’s ability to manipulate medium and light allowed him to transcend simple documentation, instead offering viewers an emotional journey through the English countryside. His early years in London provided the foundation for a career that would eventually lead him to settle much of his adult life in Dunstable, where the shifting skies and rolling terrains of the British landscape became his most enduring muses.

    The trajectory of Holt’s talent was formally recognized quite early in his professional journey. In 1854, while studying at the prestigious Royal Academy of Art, he was awarded a silver medal, an achievement that signaled his arrival as a formidable force in the London art scene. This academic rigor, however, did not stifle his creative spirit; rather, it provided him with the technical vocabulary to engage with the great masters of his time. He drew profound inspiration from the legacies of J.M.W. Turner and John Constable, adopting their fascination with atmospheric phenomena and the psychological weight of light. Through their influence, Holt learned to treat the sky not merely as a backdrop, but as a living, breathing protagonist capable of conveying grandeur, melancholy, or sudden, dramatic energy.

    Mastery of Landscape and Light

    Holt’s oeuvre is characterized by a remarkable versatility that allowed him to move seamlessly between the delicate nuances of watercolor and the robust textures of oil painting. His landscapes, particularly those focused on the rugged terrains of Yorkshire and Northumberland, are masterclasses in the use of light and shadow. In works such as "Swallow Falls," one can witness his ability to employ thick impasto and lost-edge techniques to replicate the raw power of cascading water and the mist that clings to stone. There is a palpable sense of movement in his brushwork, where meticulous detail often gives way to expressive strokes that prioritize the feeling of the wind or the dampness of the earth over mere photographic accuracy.

    Beyond the wilder reaches of the north, Holt also found profound beauty in the quiet, rustic rhythms of rural life. His painting "The Blacksmith"* stands as a testament to his skill in capturing the drama of human labor within a landscape setting. Here, the interplay of light and shadow creates a sense of intimacy and reverence for the toil of the working class, a common theme in Romanticism that sought to find the sublime in the everyday. This ability to weave together the monumental scale of nature with the humble reality of human existence is what elevates his work from mere scenery to profound narrative art.

    A Lasting Artistic Legacy

    While Holt was equally adept at portraiture—demonstrated by the formal elegance of works like "A Squadron Sergeant Major"*—it is his contribution to the landscape genre that secures his place in art history. His ability to capture the ephemeral qualities of the British atmosphere helped sustain the Romantic movement well into the late Victorian period. The historical significance of his work lies in its preservation of a specific, emotive connection to the land, captured just as the world was undergoing rapid industrial transformation.

    Today, the enduring impact of Edwin Frederick Holt can be felt through the collections that house his treasures. Notable highlights of his legacy include:

    The Champney Collection: Located at the Beverley Art Gallery, this collection offers a vital opportunity to witness his prowess in person.

    Technical Innovation: His use of texture and light to evoke psychological states remains a subject of study for those interested in 19th-century British art.

    Cultural Resonance: His depictions of the English countryside remain iconic representations of the Romantic ideal, celebrating the beauty of the natural world.

    Through his disciplined training and his boundless imagination, Holt left behind a body of work that continues to resonate with anyone moved by the quiet majesty of a changing sky or the rugged, timeless strength of the earth.

    Loe lähemalt siit

    Leidke seda internetist

    QR-kood, mis viib Swallow falls, allalaadimislehele

    artsdot.com/et/art/download/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/

    Viige seda teost allintena

    MLA
    Holt, Edwin Frederick. Swallow falls,. n.d., https://artsdot.com/et/art/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/
    APA
    Holt, Edwin Frederick (n.d.). Swallow falls, [Painting]. https://artsdot.com/et/art/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/
    Chicago
    Edwin Frederick Holt. Swallow falls,. n.d. https://artsdot.com/et/art/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/
    Harvard
    Holt, Edwin Frederick (n.d.) Swallow falls,. Available at: https://artsdot.com/et/art/edwin-frederick-holt-swallow-falls-9HTNCL-en/

    Vaata lähedalt

    Swallow falls, — Edwin Frederick Holt

    Vaata lähemalt

    Vasta oma sõnadega. Siin ei ole vale vastuseid — on vaid vastuseid, mida saad selgitada.

    1. Mis esimesena silma kõige rohkem paneb ja miks?
    2. Millised värvid või kujundid loovad meeleolu — ja milline see meeleolu on?
    3. Meie kataloog liigitab seda teost kategooria dramatic waterfall, rocky cliffs landscape, turbulent water flow alla. Olete nõus? Mida te lisaksin või eemaldasite?
    4. Vaadake tagasi juhendi alguses esitatud teosele A squadron sergeant major. Tooge kaks asja, mis sellel ja käesoleva teose vahel ühtevad, ning üks erinevus.
    5. Romantic Landscape Painting: Art that puts feeling, wildness and the power of nature above calm order and rules. Kus seda teoses näha saab?

    Teie vastus

    Kirjutage sellest teosest lühike lõik, kasutades selle juhendi varasemate osade fakte ja eelmist annetud vastuseid.

    Küsimused ja vastused

    Kas teose "Swallow falls," kõrgekvaliteediline allalaadimine on saadaval?

    Teose „Swallow falls,“, autor Edwin Frederick Holt digitaalse faili saamiseks tellige kõrge resolutsiooniga digitaalse pildi allalaadimine selle Digitaalne pilt lehel.

    Millise riigi kunstilihubast pärineb Romantic Landscape Painting teos "Swallow falls,"?

    Romantic Landscape Painting suunaga teos "Swallow falls," on loodud kunstniku poolt, kes on pärit riigist United Kingdom.

    Millist kintust ja intensiivsust „Swallow falls,“, autor Edwin Frederick Holt näitab?

    Teose „Swallow falls,“, autor Edwin Frederick Holt värvitoit on Muted kütkusega ja Monochromatic intensiivsusega.