Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Paul Baum σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Η σύντομη έκδοση για τον/την Paul Baum
Οι χρήστες επισκέπτονται το After The Rain περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Paul Baum: 400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, ή το 29% των συνολικών προβολών. Οι Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach και Sint Anna Ter Muiden συμπληρώνουν το ποδium. Ο/Η Paul Baum συγκέντρωσε συνολικά 1.500 επισκέψεις, με 300 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 1.200 στα έργα του/της. Ο Ιούλ 2026 ήταν η κορύφωση, με 1.200 επισκέψεις. Μια γεύση ξεχωρίζει: η Ήπιο (Αντίθεση) συγκεντρώνει 50% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 30% του καταλόγου.
Top 8: τα έργα του Paul Baum με τις περισσότερες επισκέψεις
Μια κατάταξη βάσει πραγματικών επισκέψεων και όχι βάσει βαθμολογίας καταλόγου: τα 8 έργα του Paul Baum που άνοιξαν πιο συχνά στο ArtsDot.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
After The Rain
400 επισκέψεις · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 επισκέψεις · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 επισκέψεις · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 επισκέψεις · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 επισκέψεις · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 επισκέψεις · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 επισκέψεις · 7,1%
-
8
Constantinople
100 επισκέψεις · 7,1%
Πόσο δημοφιλής είναι η σελίδα του Paul Baum, μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 900 |
| Αύγ 2026 | 0 | 200 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 100 |
Πόση προσοχή συγκεντρώνουν συνολικά τα έργα του Paul Baum;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια στυλ έργων προσελκύουν τους επισκέπτες του Paul Baum;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 3,7% | 7,1% |
| Μαλακή σκιά | 18,5% | 28,6% |
| Ήπια φωτεινότητα | 40,7% | 50,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 29,6% | 14,3% |
| Φωτεινό | 7,4% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 29,6% | 35,7% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 22,2% | 14,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 40,7% | 50,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 7,4% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 62,5% | 61,5% |
| Γήινοι τόνοι | 25,0% | 30,8% |
| Σκούρα χρώματα | 8,3% | 0,0% |
| Μονόχρωμα | 4,2% | 7,7% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 29,6% | 35,7% |
| Ισορροπημένο | 66,7% | 64,3% |
| Ζωντανό | 3,7% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 22,2% | 14,3% |
| Ήπιο | 29,6% | 50,0% |
| Ισορροπημένη | 11,1% | 0,0% |
| Έντονη | 7,4% | 0,0% |
| Δήλωση | 29,6% | 35,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 25,9% | 35,7% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 11,1% | 14,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 0,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 25,9% | 7,1% |
| Συνοπτική παλέτα | 37,0% | 42,9% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Paul Baum κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Paul Baum;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Paul Baum και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Paul Baum: γρήγορες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Paul Baum;
- Πρόκειται για το After The Rain: 400 επισκέψεις, 29% των προβολών του Paul Baum. Η παραπάνω λίστα φτάνει μέχρι τον αριθμό 8.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Paul Baum;
- 1.500 τους τελευταίους δώδεκα μήνες, εκ των οποίων 300 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.200 στα μεμονωμένα έργα.
Υπάρχει κάποιος τύπος έργου του Paul Baum που προτιμούν οι χρήστες;
- Ναι, Ήπιο (Αντίθεση): 50% των επισκέψεων για το 30% του καταλόγου.