Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Paolo Monaldi σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Paolo Monaldi: τα νούμερα σε λίγες γραμμές
Το Peasants Outside a Town Gate είναι η κορυφαία επιλογή: 100 επισκέψεις τους τελευταίους δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 25% όλων των προβολών του Paolo Monaldi. Στη συνέχεια ακολουθούν οι A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin και Peasants by a Shelter, Coney Catchers. Συνολικά, η σελίδα του καλλιτέχνη (100 επισκέψεις) και τα έργα (400 επισκέψεις) αθροίζουν τις 500 επισκέψεις. Το ενδιαφέρον μειώθηκε κατά 100% μεταξύ Σεπ 2026 και Οκτ 2026. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026 (400 επισκέψεις). Οι επισκέψεις ευνοούν το Ελαφριά χρωματική απόχρωση (Κορεσμός Χρώματος), με 100% των επισκέψεων έναντι 31% του καταλόγου.
Paolo Monaldi: 4 έργα που προσελκύουν πρώτα το βλέμμα των χρηστών
Κάθε έργο παρακάτω έχει επισκεφθεί από πραγματικούς χρήστες στο ArtsDot.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Paolo Monaldi.
-
1
Peasants Outside a Town Gate
100 επισκέψεις · 25,0%
-
2
A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin
100 επισκέψεις · 25,0%
-
3
Peasants by a Shelter, Coney Catchers, 1750
100 επισκέψεις · 25,0%
-
4
A man fishing on the coast, with a group of other figures at leisure
100 επισκέψεις · 25,0%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Paolo Monaldi;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 300 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Paolo Monaldi;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες του Paolo Monaldi, σε σύγκριση με αυτά που δημιούργησε ο καλλιτέχνης;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
| Ατμόσφαιρα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 16,7% | 50,0% |
| Νοσταλγικός | 16,7% | 50,0% |
| Παιχνιδιάρικος | 33,3% | 0,0% |
| Κλασικό | 16,7% | 0,0% |
| Γαλήνιο | 16,7% | 0,0% |
| Συναισθηματική Χροιά | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ευφορικό | 50,0% | 50,0% |
| Γαλήνιο | 33,3% | 50,0% |
| Δραματικό | 16,7% | 0,0% |
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 12,5% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 25,0% | 50,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 31,2% | 25,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 31,2% | 25,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 56,2% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 31,2% | 100,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 12,5% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 56,2% | 25,0% |
| Ισορροπημένο | 43,8% | 75,0% |
| Ζωντανό | 0,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 18,8% | 25,0% |
| Έντονη | 18,8% | 50,0% |
| Δήλωση | 62,5% | 25,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 18,8% | 25,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 18,8% | 25,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 37,5% | 50,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 25,0% | 0,0% |
Ποια είναι τα κορυφαία έργα του Paolo Monaldi, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasant Dance Before an Ita… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing Italian Peasants in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants near Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Outside a Town Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prince James receiving his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants by a Shelter, Cone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and a Mendicant Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants at a Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες μιλούν οι ακόλουθοι του Paolo Monaldi;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στο Paolo Monaldi και τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 28 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Paolo Monaldi
Ποια έργα του Paolo Monaldi ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες;
- Το Peasants Outside a Town Gate βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 100 επισκέψεις ή 25% των προβολών. 4 έργα έχουν υψηλότερη κατάταξη.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Paolo Monaldi στο ArtsDot.com;
- 500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 100 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 400 στα έργα του.
Ποια έργα του Paolo Monaldi ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;
- Έργα με ετικέτα Ελαφριά χρωματική απόχρωση (Κορεσμός Χρώματος) συγκεντρώνουν 100% των επισκέψεων, παρόλο που αποτελούν μόλις 31% του καταλόγου.