Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Nana ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ στο ArtsDot.com: 1.500 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 27% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι Volleyball και Tarot card game\n\nTarot cards with box. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 6.700 επισκέψεις στον Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ: 2.200 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 4.500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 21% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 4.000 επισκέψεις. Οι άνθρωποι διαβάζουν για τον/την Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ στα Γαλλικά (88%), Γερμανικά (5%) και Ουγγρικά (5%). Οι επισκέπτες προέρχονται κυρίως από τις Γαλλία (97%) και Ισπανία (3%). Οι χρήστες περιηγούνται μέσω υπολογιστές (57%), κινητά τηλέφωνα (42%) και ταμπλέτες (1%). Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): το 36% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 8% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ
Αυτά είναι τα 10 έργα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
Nana
1.500 επισκέψεις · 26,8%
-
2
Volleyball
500 επισκέψεις · 8,9%
-
3
Tarot card game\n\nTarot cards with box, 2002
400 επισκέψεις · 7,1%
-
4
Self portrait
300 επισκέψεις · 5,4%
-
5
Unknown
300 επισκέψεις · 5,4%
-
6
Autel Noir et Blanc
300 επισκέψεις · 5,4%
-
7
Les trois graces
200 επισκέψεις · 3,6%
-
8
Untitled
200 επισκέψεις · 3,6%
-
9
Nana vase
200 επισκέψεις · 3,6%
-
10
L'ange vase
200 επισκέψεις · 3,6%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 100 |
| Ιούλ 2026 | 900 | 3.100 |
| Αύγ 2026 | 400 | 1.000 |
| Σεπ 2026 | 800 | 300 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 2,8% | 8,9% |
| Μαλακή σκιά | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 11,1% | 7,1% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 27,8% | 16,1% |
| Φωτεινό | 58,3% | 67,9% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 41,7% | 60,7% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 36,1% | 17,9% |
| Ήπια ισορροπημένη | 16,7% | 7,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 5,6% | 14,3% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 64,7% | 43,6% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 29,4% | 41,8% |
| Σκούρα χρώματα | 5,9% | 14,5% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 27,8% | 25,0% |
| Ισορροπημένο | 61,1% | 55,4% |
| Ζωντανό | 11,1% | 19,6% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 5,6% | 16,1% |
| Ήπιο | 8,3% | 3,6% |
| Ισορροπημένη | 5,6% | 30,4% |
| Έντονη | 11,1% | 12,5% |
| Δήλωση | 69,4% | 37,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 55,6% | 44,6% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 25,0% | 12,5% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 2,8% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 8,3% | 35,7% |
| Συνοπτική παλέτα | 8,3% | 7,1% |
Ποια έργα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tarot card game\n\nTarot ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Volleyball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| Unknown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The three graces (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pirodáctilo sobre New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Les trois graces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 3.800 | 56,7% |
| κινητά τηλέφωνα | 2.800 | 41,8% |
| ταμπλέτες | 100 | 1,5% |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Γαλλικά | 3.500 | 87,5% |
| Γερμανικά | 200 | 5,0% |
| Ουγγρικά | 200 | 5,0% |
| Ισπανικά | 100 | 2,5% |
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 25 Σεπ | 100 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 200 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 200 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 200 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 300 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 200 |
| Τρί 6 Οκτ | 300 |
| Τετ 7 Οκτ | 100 |
| Πέμ 8 Οκτ | 100 |
| Παρ 9 Οκτ | 400 |
| Σαβ 10 Οκτ | 300 |
| Κυρ 11 Οκτ | 200 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 2.100 |
| Πέμ 15 Οκτ | 1.400 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 500 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 600 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 500 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 2.200 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 1.700 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 600 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 700 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 500 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 600 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 2.600 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 2.000 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 700 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 800 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 600 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 700 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 3.000 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 2.400 |
Ερωτήσεις για τον/την Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Nana είναι το πιο δημοφιλές, με 1.500 επισκέψεις (27% των συνολικών προβολών του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ συγκέντρωσε 6.700 επισκέψεις: 2.200 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 4.500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Με ποιες συσκευές περιηγούνται οι επισκέπτες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
- Κυρίως από υπολογιστές (57%), κινητά τηλέφωνα (42%) και ταμπλέτες (1%): το 57% των επισκέψεων προέρχεται από το υπολογιστές.
Σε ποιες γλώσσες διαβάζουν οι χρήστες για τον/την Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
- Οι πιο διαδεδομένοι λόγοι είναι τα Γαλλικά (88%), Γερμανικά (5%) και Ουγγρικά (5%). Η επικρατούσα γλώσσα είναι η Γαλλικά με ποσοστό 88% των επισκεπτών.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Νίκη Ντε Σαιν Παλλέ;
- Προτιμούν το Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): 36% των επισκέψεων, έναντι 8% του καταλόγου του καλλιτέχνη.