Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Nicolas de Staël σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Nicolas de Staël σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Honfleur ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Nicolas de Staël στο ArtsDot.com: 700 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 39% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι Composition και Landschaft. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 2.300 επισκέψεις στον Nicolas de Staël: 600 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 67% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 1.000 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ισορροπημένη αρμονία (Αρμονία Χρωμάτων): το 89% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 50% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 4 πιο δημοφιλή έργα του Nicolas de Staël
Αυτά είναι τα 4 έργα του Nicolas de Staël που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Nicolas de Staël κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 900 |
| Σεπ 2026 | 100 | 200 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Nicolas de Staël;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Nicolas de Staël;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 33,3% | 11,1% |
| Μαλακή σκιά | 16,7% | 33,3% |
| Ήπια φωτεινότητα | 16,7% | 16,7% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 16,7% | 0,0% |
| Φωτεινό | 16,7% | 38,9% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 50,0% | 11,1% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 16,7% | 38,9% |
| Ήπια ισορροπημένη | 33,3% | 50,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 50,0% | 11,1% |
| Ισορροπημένο | 33,3% | 72,2% |
| Ζωντανό | 16,7% | 16,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 16,7% | 38,9% |
| Ήπιο | 16,7% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 16,7% | 11,1% |
| Έντονη | 16,7% | 33,3% |
| Δήλωση | 33,3% | 16,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 33,3% | 11,1% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 50,0% | 88,9% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 0,0% | 0,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,7% | 0,0% |
Ποια έργα του Nicolas de Staël έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Nicolas de Staël;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Γαλλικά | 100 | 50,0% |
| Ιταλικά | 100 | 50,0% |
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Nicolas de Staël καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 24 Σεπ | 100 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 100 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 100 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 100 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την Nicolas de Staël στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Nicolas de Staël είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Honfleur είναι το πιο δημοφιλές, με 700 επισκέψεις (39% των συνολικών προβολών του Nicolas de Staël). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 4 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Nicolas de Staël στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Nicolas de Staël συγκέντρωσε 2.300 επισκέψεις: 600 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 1.700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Nicolas de Staël;
- Προτιμούν το Ισορροπημένη αρμονία (Αρμονία Χρωμάτων): 89% των επισκέψεων, έναντι 50% του καταλόγου του καλλιτέχνη.