Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Sunset on the Loire ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά στο ArtsDot.com: 400 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 5% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι View of the Port of Auray και Bridge over the Loire. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 8.000 επισκέψεις στον Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά: 900 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 7.100 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 25% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 6.100 επισκέψεις. Οι χρήστες περιηγούνται μέσω υπολογιστές (88%), κινητά τηλέφωνα (11%) και ταμπλέτες (1%). Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): το 72% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 58% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά
Αυτά είναι τα 10 έργα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 επισκέψεις · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 επισκέψεις · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 επισκέψεις · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 επισκέψεις · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 επισκέψεις · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 επισκέψεις · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 επισκέψεις · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 επισκέψεις · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 επισκέψεις · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 επισκέψεις · 2,6%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 500 |
| Ιούλ 2026 | 600 | 5.500 |
| Αύγ 2026 | 100 | 700 |
| Σεπ 2026 | 200 | 400 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 8,0% | 1,3% |
| Μαλακή σκιά | 18,0% | 30,3% |
| Ήπια φωτεινότητα | 44,0% | 46,1% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 24,0% | 19,7% |
| Φωτεινό | 6,0% | 2,6% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 28,0% | 25,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 42,0% | 55,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 24,0% | 15,8% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 6,0% | 4,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 54,5% | 51,9% |
| Γήινοι τόνοι | 36,4% | 42,3% |
| Σκούρα χρώματα | 6,1% | 3,9% |
| Φύση | 3,0% | 1,9% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 28,0% | 21,1% |
| Ισορροπημένο | 58,0% | 72,4% |
| Ζωντανό | 14,0% | 6,6% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 18,0% | 11,8% |
| Ήπιο | 24,0% | 22,4% |
| Ισορροπημένη | 14,0% | 10,5% |
| Έντονη | 24,0% | 32,9% |
| Δήλωση | 20,0% | 22,4% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 36,0% | 35,5% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 6,0% | 18,4% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 20,0% | 13,2% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 30,0% | 26,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 8,0% | 6,6% |
Ποια έργα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 7.000 | 87,5% |
| κινητά τηλέφωνα | 900 | 11,2% |
| ταμπλέτες | 100 | 1,2% |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Ελληνικά | 200 | 66,7% |
| Πορτογαλικά | 100 | 33,3% |
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 200 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 100 |
| Δευ 5 Οκτ | 100 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 100 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 100 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
Ερωτήσεις για τον/την Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Sunset on the Loire είναι το πιο δημοφιλές, με 400 επισκέψεις (5% των συνολικών προβολών του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά συγκέντρωσε 8.000 επισκέψεις: 900 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 7.100 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Με ποιες συσκευές περιηγούνται οι επισκέπτες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
- Κυρίως από υπολογιστές (88%), κινητά τηλέφωνα (11%) και ταμπλέτες (1%): το 88% των επισκέψεων προέρχεται από το υπολογιστές.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Μαξίμ Εμίλ Λουί Μαφρά;
- Προτιμούν το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 72% των επισκέψεων, έναντι 58% του καταλόγου του καλλιτέχνη.