Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Λουί Ερσάν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Λουί Ερσάν σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Λουί Ερσάν στο ArtsDot.com: 100 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 17% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι The Battle Of Landschut, 21st April και General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 700 επισκέψεις στον Λουί Ερσάν: 200 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 100% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 500 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): το 67% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 16% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 6 πιο δημοφιλή έργα του Λουί Ερσάν
Αυτά είναι τα 6 έργα του Λουί Ερσάν που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 επισκέψεις · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 επισκέψεις · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 επισκέψεις · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 επισκέψεις · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 επισκέψεις · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 επισκέψεις · 16,7%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Λουί Ερσάν κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 100 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 300 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Λουί Ερσάν;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Λουί Ερσάν;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 37,8% | 16,7% |
| Μαλακή σκιά | 40,5% | 16,7% |
| Ήπια φωτεινότητα | 16,2% | 66,7% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 2,7% | 0,0% |
| Φωτεινό | 2,7% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 21,6% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 35,1% | 66,7% |
| Ήπια ισορροπημένη | 40,5% | 33,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 2,7% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 87,9% | 80,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 9,1% | 20,0% |
| Σκούρα χρώματα | 3,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 40,5% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 59,5% | 100,0% |
| Ζωντανό | 0,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 8,1% | 16,7% |
| Ήπιο | 16,2% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 10,8% | 0,0% |
| Έντονη | 18,9% | 16,7% |
| Δήλωση | 46,0% | 66,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 5,4% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 13,5% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 18,9% | 50,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 37,8% | 33,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 24,3% | 16,7% |
Ποια έργα του Λουί Ερσάν έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Λουί Ερσάν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Λουί Ερσάν καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την Λουί Ερσάν στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Λουί Ερσάν είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair είναι το πιο δημοφιλές, με 100 επισκέψεις (17% των συνολικών προβολών του Λουί Ερσάν). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 6 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Λουί Ερσάν στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Λουί Ερσάν συγκέντρωσε 700 επισκέψεις: 200 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Λουί Ερσάν;
- Προτιμούν το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 67% των επισκέψεων, έναντι 16% του καταλόγου του καλλιτέχνη.