Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Lothar Von Seebach σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Lothar Von Seebach: τα νούμερα σε λίγες γραμμές
Το Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) είναι η κορυφαία επιλογή: 200 επισκέψεις τους τελευταίους δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 11% όλων των προβολών του Lothar Von Seebach. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Forêt en hiver και Ziegelbrücke, Strasbourg. Συνολικά, η σελίδα του καλλιτέχνη (900 επισκέψεις) και τα έργα (1.600 επισκέψεις) αθροίζουν τις 2.500 επισκέψεις. Το ενδιαφέρον αυξάνεται, με 133% περισσότερες επισκέψεις μεταξύ Αύγ 2026 και Σεπ 2026. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026 (1.500 επισκέψεις). Οι επισκέψεις ευνοούν το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος), με 72% των επισκέψεων έναντι 44% του καταλόγου.
Lothar Von Seebach: 10 έργα που προσελκύουν πρώτα το βλέμμα των χρηστών
Κάθε έργο παρακάτω έχει επισκεφθεί από πραγματικούς χρήστες στο ArtsDot.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Lothar Von Seebach.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 επισκέψεις · 11,1%
-
2
Forêt en hiver
200 επισκέψεις · 11,1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 επισκέψεις · 5,6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 επισκέψεις · 5,6%
-
5
Bouquet de roses
100 επισκέψεις · 5,6%
-
6
Autoportrait
100 επισκέψεις · 5,6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 επισκέψεις · 5,6%
-
8
Portrait d'une dame
100 επισκέψεις · 5,6%
-
9
Le Savetier
100 επισκέψεις · 5,6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 επισκέψεις · 5,6%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Lothar Von Seebach;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 500 | 1.000 |
| Αύγ 2026 | 200 | 100 |
| Σεπ 2026 | 200 | 500 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Lothar Von Seebach;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες του Lothar Von Seebach, σε σύγκριση με αυτά που δημιούργησε ο καλλιτέχνης;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 25,0% | 5,6% |
| Μαλακή σκιά | 22,9% | 44,4% |
| Ήπια φωτεινότητα | 35,4% | 38,9% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 12,5% | 5,6% |
| Φωτεινό | 4,2% | 5,6% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 27,1% | 27,8% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 25,0% | 16,7% |
| Ήπια ισορροπημένη | 31,2% | 55,6% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 16,7% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 63,4% | 66,7% |
| Ουδέτερα χρώματα | 17,1% | 20,0% |
| Σκούρα χρώματα | 14,6% | 13,3% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 4,9% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 37,5% | 27,8% |
| Ισορροπημένο | 43,8% | 72,2% |
| Ζωντανό | 18,8% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 4,2% | 0,0% |
| Ήπιο | 12,5% | 16,7% |
| Ισορροπημένη | 10,4% | 11,1% |
| Έντονη | 18,8% | 5,6% |
| Δήλωση | 54,2% | 66,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 2,1% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 12,5% | 11,1% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 6,2% | 5,6% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 45,8% | 55,6% |
| Συνοπτική παλέτα | 33,3% | 27,8% |
Ποια είναι τα κορυφαία έργα του Lothar Von Seebach, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες μιλούν οι ακόλουθοι του Lothar Von Seebach;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πίνακας δεδομένων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 100,0% |
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στο Lothar Von Seebach και τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 200 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Lothar Von Seebach
Ποια έργα του Lothar Von Seebach ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες;
- Το Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις ή 11% των προβολών. 10 έργα έχουν υψηλότερη κατάταξη.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Lothar Von Seebach στο ArtsDot.com;
- 2.500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 900 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.600 στα έργα του.
Ποια έργα του Lothar Von Seebach ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;
- Έργα με ετικέτα Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος) συγκεντρώνουν 72% των επισκέψεων, παρόλο που αποτελούν μόλις 44% του καταλόγου.