Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ζαν Σάρλ Καζίν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ζαν Σάρλ Καζίν: τα νούμερα σε λίγες γραμμές
Το LA JOURNEE FAITE είναι η κορυφαία επιλογή: 200 επισκέψεις τους τελευταίους δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 12% όλων των προβολών του Ζαν Σάρλ Καζίν. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Normandy Village και Hutte de chaume. Συνολικά, η σελίδα του καλλιτέχνη (800 επισκέψεις) και τα έργα (1.000 επισκέψεις) αθροίζουν τις 1.800 επισκέψεις. Το ενδιαφέρον μειώθηκε κατά 100% μεταξύ Αύγ 2026 και Σεπ 2026. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026 (1.300 επισκέψεις). Οι επισκέψεις ευνοούν το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα), με 69% των επισκέψεων έναντι 50% του καταλόγου.
Ζαν Σάρλ Καζίν: 10 έργα που προσελκύουν πρώτα το βλέμμα των χρηστών
Κάθε έργο παρακάτω έχει επισκεφθεί από πραγματικούς χρήστες στο ArtsDot.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Ζαν Σάρλ Καζίν.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 επισκέψεις · 12,5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 επισκέψεις · 6,2%
-
3
Hutte de chaume
100 επισκέψεις · 6,2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 επισκέψεις · 6,2%
-
5
Etude de pin
100 επισκέψεις · 6,2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 επισκέψεις · 6,2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 επισκέψεις · 6,2%
-
8
Agar et Ismaël
100 επισκέψεις · 6,2%
-
9
L'Etang
100 επισκέψεις · 6,2%
-
10
The gossips
100 επισκέψεις · 6,2%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Ζαν Σάρλ Καζίν;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 500 | 800 |
| Αύγ 2026 | 300 | 200 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Ζαν Σάρλ Καζίν;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες του Ζαν Σάρλ Καζίν, σε σύγκριση με αυτά που δημιούργησε ο καλλιτέχνης;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 4,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 28,0% | 31,2% |
| Ήπια φωτεινότητα | 50,0% | 68,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 12,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 6,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 40,0% | 18,8% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 36,0% | 43,8% |
| Ήπια ισορροπημένη | 16,0% | 25,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 8,0% | 12,5% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 51,2% | 62,5% |
| Ουδέτερα χρώματα | 32,6% | 18,8% |
| Σκούρα χρώματα | 7,0% | 12,5% |
| Μονόχρωμα | 7,0% | 6,2% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 2,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 38,0% | 18,8% |
| Ισορροπημένο | 52,0% | 68,8% |
| Ζωντανό | 10,0% | 12,5% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 24,0% | 12,5% |
| Ήπιο | 28,0% | 25,0% |
| Ισορροπημένη | 8,0% | 6,2% |
| Έντονη | 14,0% | 25,0% |
| Δήλωση | 26,0% | 31,2% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 6,0% | 6,2% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 8,0% | 6,2% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 4,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 44,0% | 43,8% |
| Συνοπτική παλέτα | 38,0% | 43,8% |
Ποια είναι τα κορυφαία έργα του Ζαν Σάρλ Καζίν, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες μιλούν οι ακόλουθοι του Ζαν Σάρλ Καζίν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στο Ζαν Σάρλ Καζίν και τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 100 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 100 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Ζαν Σάρλ Καζίν
Ποια έργα του Ζαν Σάρλ Καζίν ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες;
- Το LA JOURNEE FAITE βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις ή 12% των προβολών. 10 έργα έχουν υψηλότερη κατάταξη.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Ζαν Σάρλ Καζίν στο ArtsDot.com;
- 1.800 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 800 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.000 στα έργα του.
Ποια έργα του Ζαν Σάρλ Καζίν ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;
- Έργα με ετικέτα Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνουν 69% των επισκέψεων, παρόλο που αποτελούν μόλις 50% του καταλόγου.