Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Hugh Mcneil Mcintyre σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Hugh Mcneil Mcintyre σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Reynaud's Farm ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Hugh Mcneil Mcintyre στο ArtsDot.com: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 29% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι Galloway Shore και Woman in the Market, Anjuna, India, 1995. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 800 επισκέψεις στον Hugh Mcneil Mcintyre: 100 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 800 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ήπιο (Αντίθεση): το 57% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 25% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 4 πιο δημοφιλή έργα του Hugh Mcneil Mcintyre
Αυτά είναι τα 4 έργα του Hugh Mcneil Mcintyre που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Hugh Mcneil Mcintyre κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 700 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Hugh Mcneil Mcintyre;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Hugh Mcneil Mcintyre;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 8,3% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 75,0% | 85,7% |
| Φωτεινό | 16,7% | 14,3% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 0,0% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 8,3% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 41,7% | 28,6% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 50,0% | 71,4% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Παστέλ αποχρώσεις | 50,0% | 71,4% |
| Ουδέτερα χρώματα | 30,0% | 28,6% |
| Γήινοι τόνοι | 10,0% | 0,0% |
| Φύση | 10,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 25,0% | 28,6% |
| Ζωντανό | 75,0% | 71,4% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 66,7% | 42,9% |
| Ήπιο | 25,0% | 57,1% |
| Ισορροπημένη | 0,0% | 0,0% |
| Έντονη | 8,3% | 0,0% |
| Δήλωση | 0,0% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 8,3% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,3% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 25,0% | 42,9% |
| Συνοπτική παλέτα | 58,3% | 57,1% |
Ποια έργα του Hugh Mcneil Mcintyre έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Lochrutton, 1992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset, Fort William | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lavender Distillery, Vauclu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reynaud's Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| River Nith above Friars' Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barleyfields, Provence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in the Market, Anjuna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Farm Buildings on the Upper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Hugh Mcneil Mcintyre;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Hugh Mcneil Mcintyre καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την Hugh Mcneil Mcintyre στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Hugh Mcneil Mcintyre είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Reynaud's Farm είναι το πιο δημοφιλές, με 200 επισκέψεις (29% των συνολικών προβολών του Hugh Mcneil Mcintyre). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 4 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Hugh Mcneil Mcintyre στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Hugh Mcneil Mcintyre συγκέντρωσε 800 επισκέψεις: 100 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Hugh Mcneil Mcintyre;
- Προτιμούν το Ήπιο (Αντίθεση): 57% των επισκέψεων, έναντι 25% του καταλόγου του καλλιτέχνη.