Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Harry Rutherford σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Η σύντομη έκδοση για τον/την Harry Rutherford
Οι χρήστες επισκέπτονται το Sunday Afternoon, Hyde περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Harry Rutherford: 1.000 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, ή το 44% των συνολικών προβολών. Οι Mill Girls, Ashton, Lancashire και The Custodian συμπληρώνουν το ποδium. Ο/Η Harry Rutherford συγκέντρωσε συνολικά 1.200 επισκέψεις, με 400 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 800 στα έργα του/της. Η τάση είναι ανοδική: 100% περισσότερες επισκέψεις στο Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Ο Ιούλ 2026 ήταν η κορύφωση, με 500 επισκέψεις. Μια γεύση ξεχωρίζει: η Σκοτεινό (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 43% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 4% του καταλόγου.
Top 8: τα έργα του Harry Rutherford με τις περισσότερες επισκέψεις
Μια κατάταξη βάσει πραγματικών επισκέψεων και όχι βάσει βαθμολογίας καταλόγου: τα 8 έργα του Harry Rutherford που άνοιξαν πιο συχνά στο ArtsDot.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1.000 επισκέψεις · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 επισκέψεις · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 επισκέψεις · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 επισκέψεις · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 επισκέψεις · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 επισκέψεις · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 επισκέψεις · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 επισκέψεις · 4,3%
Πόσο δημοφιλής είναι η σελίδα του Harry Rutherford, μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 200 |
| Αύγ 2026 | 100 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 200 |
| Οκτ 2026 | 0 | 400 |
Πόση προσοχή συγκεντρώνουν συνολικά τα έργα του Harry Rutherford;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια στυλ έργων προσελκύουν τους επισκέπτες του Harry Rutherford;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 3,9% | 43,5% |
| Μαλακή σκιά | 42,3% | 21,7% |
| Ήπια φωτεινότητα | 34,6% | 34,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 11,5% | 0,0% |
| Φωτεινό | 7,7% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 30,8% | 30,4% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 61,5% | 69,6% |
| Ήπια ισορροπημένη | 7,7% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 68,4% | 100,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 26,3% | 0,0% |
| Σκούρα χρώματα | 5,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 19,2% | 26,1% |
| Ισορροπημένο | 76,9% | 73,9% |
| Ζωντανό | 3,9% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 19,2% | 0,0% |
| Ήπιο | 30,8% | 69,6% |
| Ισορροπημένη | 19,2% | 4,3% |
| Έντονη | 7,7% | 17,4% |
| Δήλωση | 23,1% | 8,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 11,5% | 13,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 19,2% | 17,4% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 23,1% | 21,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 42,3% | 47,8% |
| Συνοπτική παλέτα | 3,9% | 0,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Harry Rutherford κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Harry Rutherford;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Harry Rutherford και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 100 |
| Τρί 20 Οκτ | 100 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 1.000 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Harry Rutherford: γρήγορες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Harry Rutherford;
- Πρόκειται για το Sunday Afternoon, Hyde: 1.000 επισκέψεις, 44% των προβολών του Harry Rutherford. Η παραπάνω λίστα φτάνει μέχρι τον αριθμό 8.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Harry Rutherford;
- 1.200 τους τελευταίους δώδεκα μήνες, εκ των οποίων 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 800 στα μεμονωμένα έργα.
Υπάρχει κάποιος τύπος έργου του Harry Rutherford που προτιμούν οι χρήστες;
- Ναι, Σκοτεινό (Φωτεινότητα): 43% των επισκέψεων για το 4% του καταλόγου.