Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Giovanni Salvi Da Sassoferrato σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Giovanni Salvi Da Sassoferrato σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το The Madonna and Child (after Rahael) ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Giovanni Salvi Da Sassoferrato στο ArtsDot.com: 300 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 43% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael) και The Holy Family with Two Female Figures. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 800 επισκέψεις στον Giovanni Salvi Da Sassoferrato: 100 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 100% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 600 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Σκοτεινό (Φωτεινότητα): το 71% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 43% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 5 πιο δημοφιλή έργα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato
Αυτά είναι τα 5 έργα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
The Madonna and Child (after Rahael)
300 επισκέψεις · 42,9%
-
2
The Holy Family with Saints John the Baptist and Elizabeth (after Raphael), 1645
100 επισκέψεις · 14,3%
-
3
The Holy Family with Two Female Figures
100 επισκέψεις · 14,3%
-
4
Madonna in Prayer
100 επισκέψεις · 14,3%
-
5
Madonna and Child
100 επισκέψεις · 14,3%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 0 | 600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Giovanni Salvi Da Sassoferrato;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 42,9% | 71,4% |
| Μαλακή σκιά | 50,0% | 28,6% |
| Ήπια φωτεινότητα | 7,1% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 0,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 21,4% | 28,6% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 42,9% | 57,1% |
| Ήπια ισορροπημένη | 28,6% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 7,1% | 14,3% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 42,9% | 28,6% |
| Ισορροπημένο | 50,0% | 57,1% |
| Ζωντανό | 7,1% | 14,3% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 7,1% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 0,0% | 0,0% |
| Έντονη | 14,3% | 14,3% |
| Δήλωση | 78,6% | 85,7% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 14,3% | 28,6% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 14,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,3% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 71,4% |
| Συνοπτική παλέτα | 7,1% | 0,0% |
Ποια έργα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child (afte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| The Virgin in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine of Siena wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mystic Marriage of Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna in Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monsignor Ottaviano Prati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family with Saints… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Giovanni Salvi Da Sassoferrato;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Giovanni Salvi Da Sassoferrato καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 100 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την Giovanni Salvi Da Sassoferrato στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Giovanni Salvi Da Sassoferrato είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο The Madonna and Child (after Rahael) είναι το πιο δημοφιλές, με 300 επισκέψεις (43% των συνολικών προβολών του Giovanni Salvi Da Sassoferrato). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 5 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Giovanni Salvi Da Sassoferrato στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Giovanni Salvi Da Sassoferrato συγκέντρωσε 800 επισκέψεις: 100 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 700 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Giovanni Salvi Da Sassoferrato;
- Προτιμούν το Σκοτεινό (Φωτεινότητα): 71% των επισκέψεων, έναντι 43% του καταλόγου του καλλιτέχνη.