Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του George Hand Wright σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
George Hand Wright σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Washington at Valley Forge (from the portfolio The Bicentennial Pageant of George Washington ) ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την George Hand Wright στο ArtsDot.com: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 50% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι Washington at Valley Forge (cancelled plate from the portfolio The Bicentennial Pageant of George Washington ) και A Monopolise. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 800 επισκέψεις στον George Hand Wright: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 400 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή ψυχραινούσε ελαφρώς: οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 100% από Σεπ 2026 έως Οκτ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 700 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Χαμηλός κορεσμός (Κορεσμός Χρώματος): το 75% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 17% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 3 πιο δημοφιλή έργα του George Hand Wright
Αυτά είναι τα 3 έργα του George Hand Wright που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
Washington at Valley Forge (from the portfolio The Bicentennial Pageant of George Washington ), 1932
200 επισκέψεις · 50,0%
-
2
Washington at Valley Forge (cancelled plate from the portfolio The Bicentennial Pageant of George Washington ), 1932
100 επισκέψεις · 25,0%
-
3
A Monopolise, 1887
100 επισκέψεις · 25,0%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του George Hand Wright κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 300 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του George Hand Wright;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του George Hand Wright;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 25,0% | 25,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 16,7% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 33,3% | 0,0% |
| Φωτεινό | 25,0% | 75,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 16,7% | 75,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 41,7% | 25,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 8,3% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 25,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 8,3% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 41,7% | 75,0% |
| Γήινοι τόνοι | 41,7% | 25,0% |
| Σκούρα χρώματα | 16,7% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 8,3% | 50,0% |
| Ισορροπημένο | 50,0% | 50,0% |
| Ζωντανό | 41,7% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 8,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 8,3% | 0,0% |
| Έντονη | 41,7% | 25,0% |
| Δήλωση | 41,7% | 75,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 8,3% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,3% | 25,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 50,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 33,3% | 25,0% |
Ποια έργα του George Hand Wright έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington at Valley Forge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The royal mail crossing a b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fresh Rolls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Monopolise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A coach and four on the ope… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washington at Valley Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washington at Valley Forge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A fresh team | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The lost scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homewards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του George Hand Wright;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η George Hand Wright καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την George Hand Wright στο ArtsDot.com
Ποια έργα του George Hand Wright είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Washington at Valley Forge (from the portfolio The Bicentennial Pageant of George Washington ) είναι το πιο δημοφιλές, με 200 επισκέψεις (50% των συνολικών προβολών του George Hand Wright). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 3 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την George Hand Wright στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η George Hand Wright συγκέντρωσε 800 επισκέψεις: 400 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 400 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του George Hand Wright;
- Προτιμούν το Χαμηλός κορεσμός (Κορεσμός Χρώματος): 75% των επισκέψεων, έναντι 17% του καταλόγου του καλλιτέχνη.