Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Εζέν Γκρασέ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Η σύντομη έκδοση για τον/την Εζέν Γκρασέ
Οι χρήστες επισκέπτονται το Three Women And Three Wolves περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Εζέν Γκρασέ: 400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, ή το 33% των συνολικών προβολών. Οι Woman With A Fan και December συμπληρώνουν το ποδium. Ο/Η Εζέν Γκρασέ συγκέντρωσε συνολικά 2.300 επισκέψεις, με 1.600 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 700 στα έργα του/της. Η τάση είναι ανοδική: 267% περισσότερες επισκέψεις στο Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Ο Οκτ 2026 ήταν η κορύφωση, με 1.100 επισκέψεις. Μια γεύση ξεχωρίζει: η Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 75% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 45% του καταλόγου.
Top 9: τα έργα του Εζέν Γκρασέ με τις περισσότερες επισκέψεις
Μια κατάταξη βάσει πραγματικών επισκέψεων και όχι βάσει βαθμολογίας καταλόγου: τα 9 έργα του Εζέν Γκρασέ που άνοιξαν πιο συχνά στο ArtsDot.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Three Women And Three Wolves
400 επισκέψεις · 33,3%
-
2
Woman With A Fan
100 επισκέψεις · 8,3%
-
3
December
100 επισκέψεις · 8,3%
-
4
Exhibition Poster
100 επισκέψεις · 8,3%
-
5
April
100 επισκέψεις · 8,3%
-
6
In The Woods
100 επισκέψεις · 8,3%
-
7
The Conquest Of The Air
100 επισκέψεις · 8,3%
-
8
July
100 επισκέψεις · 8,3%
-
9
June
100 επισκέψεις · 8,3%
Πόσο δημοφιλής είναι η σελίδα του Εζέν Γκρασέ, μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 300 | 0 |
| Οκτ 2026 | 1.100 | 0 |
Πόση προσοχή συγκεντρώνουν συνολικά τα έργα του Εζέν Γκρασέ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια στυλ έργων προσελκύουν τους επισκέπτες του Εζέν Γκρασέ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 2,3% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 4,5% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 45,5% | 75,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 47,7% | 25,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 13,6% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 36,4% | 33,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 29,5% | 25,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 20,4% | 41,7% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 67,5% | 54,5% |
| Σκούρα χρώματα | 17,5% | 45,5% |
| Γήινοι τόνοι | 15,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 13,6% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 56,8% | 58,3% |
| Ζωντανό | 29,5% | 41,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 2,3% | 0,0% |
| Ήπιο | 11,4% | 8,3% |
| Ισορροπημένη | 9,1% | 8,3% |
| Έντονη | 29,5% | 25,0% |
| Δήλωση | 47,7% | 58,3% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 13,6% | 16,7% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 15,9% | 16,7% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 13,6% | 16,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 50,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 6,8% | 0,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Εζέν Γκρασέ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eviradnus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphonie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Advertisement For 'g… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Εζέν Γκρασέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Ισπανικά | 500 | 41,7% |
| Γιαπωνέζικα | 300 | 25,0% |
| Αγγλικά | 200 | 16,7% |
| Ιταλικά | 200 | 16,7% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Εζέν Γκρασέ και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 100 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 100 |
| Κυρ 25 Οκτ | 100 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 200 |
| Τετ 28 Οκτ | 100 |
| Πέμ 29 Οκτ | 200 |
| Παρ 30 Οκτ | 100 |
| Σαβ 31 Οκτ | 300 |
| Κυρ 1 Νοέ | 200 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 600 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 600 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 800 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 500 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 900 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Εζέν Γκρασέ: γρήγορες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Εζέν Γκρασέ;
- Πρόκειται για το Three Women And Three Wolves: 400 επισκέψεις, 33% των προβολών του Εζέν Γκρασέ. Η παραπάνω λίστα φτάνει μέχρι τον αριθμό 9.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Εζέν Γκρασέ;
- 2.300 τους τελευταίους δώδεκα μήνες, εκ των οποίων 1.600 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 700 στα μεμονωμένα έργα.
Υπάρχει κάποιος τύπος έργου του Εζέν Γκρασέ που προτιμούν οι χρήστες;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 75% των επισκέψεων για το 45% του καταλόγου.