Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Dez Quarréll σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Η σύντομη έκδοση για τον/την Dez Quarréll
Οι χρήστες επισκέπτονται το Edric Still Rides περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Dez Quarréll: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, ή το 25% των συνολικών προβολών. Οι The Old Man Becomes Young και The Snake Sheds Its Skin συμπληρώνουν το ποδium. Ο/Η Dez Quarréll συγκέντρωσε συνολικά 1.300 επισκέψεις, με 800 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 500 στα έργα του/της. Η τάση είναι ανοδική: 150% περισσότερες επισκέψεις στο Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Ο Ιούλ 2026 ήταν η κορύφωση, με 500 επισκέψεις. Μια γεύση ξεχωρίζει: η Σκοτεινό (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 62% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 29% του καταλόγου.
Top 6: τα έργα του Dez Quarréll με τις περισσότερες επισκέψεις
Μια κατάταξη βάσει πραγματικών επισκέψεων και όχι βάσει βαθμολογίας καταλόγου: τα 6 έργα του Dez Quarréll που άνοιξαν πιο συχνά στο ArtsDot.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Edric Still Rides, 1996
200 επισκέψεις · 25,0%
-
2
The Old Man Becomes Young, 1995
200 επισκέψεις · 25,0%
-
3
The Snake Sheds Its Skin, 1996
100 επισκέψεις · 12,5%
-
4
La chasse galerie, 1998
100 επισκέψεις · 12,5%
-
5
And Then the Bow Cracked, 1991
100 επισκέψεις · 12,5%
-
6
Talk No More, 1996
100 επισκέψεις · 12,5%
Πόσο δημοφιλής είναι η σελίδα του Dez Quarréll, μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 100 | 400 |
| Αύγ 2026 | 100 | 0 |
| Σεπ 2026 | 100 | 100 |
| Οκτ 2026 | 500 | 0 |
Πόση προσοχή συγκεντρώνουν συνολικά τα έργα του Dez Quarréll;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια στυλ έργων προσελκύουν τους επισκέπτες του Dez Quarréll;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 29,4% | 62,5% |
| Μαλακή σκιά | 32,4% | 25,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 23,5% | 12,5% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 14,7% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,8% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 20,6% | 25,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 26,5% | 37,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 44,1% | 37,5% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 69,6% | 100,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 21,7% | 0,0% |
| Γήινοι τόνοι | 8,7% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 14,7% | 25,0% |
| Ισορροπημένο | 50,0% | 37,5% |
| Ζωντανό | 35,3% | 37,5% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 2,9% | 0,0% |
| Ήπιο | 29,4% | 50,0% |
| Ισορροπημένη | 8,8% | 0,0% |
| Έντονη | 26,5% | 50,0% |
| Δήλωση | 32,4% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 41,2% | 25,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 11,8% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 17,6% | 37,5% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 26,5% | 37,5% |
| Συνοπτική παλέτα | 2,9% | 0,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Dez Quarréll κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Dez Quarréll;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 300 | 75,0% |
| Τσέχικα | 100 | 25,0% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Dez Quarréll και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 100 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 600 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Dez Quarréll: γρήγορες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Dez Quarréll;
- Πρόκειται για το Edric Still Rides: 200 επισκέψεις, 25% των προβολών του Dez Quarréll. Η παραπάνω λίστα φτάνει μέχρι τον αριθμό 6.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Dez Quarréll;
- 1.300 τους τελευταίους δώδεκα μήνες, εκ των οποίων 800 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 500 στα μεμονωμένα έργα.
Υπάρχει κάποιος τύπος έργου του Dez Quarréll που προτιμούν οι χρήστες;
- Ναι, Σκοτεινό (Φωτεινότητα): 62% των επισκέψεων για το 29% του καταλόγου.