Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ντέβιν Ντ'Ανζέρ: τα νούμερα σε λίγες γραμμές
Το Monument to General Gobert είναι η κορυφαία επιλογή: 400 επισκέψεις τους τελευταίους δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 31% όλων των προβολών του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ. Στη συνέχεια ακολουθούν οι Pediment relief of the Pantheon και Alfred de Musset. Συνολικά, η σελίδα του καλλιτέχνη (500 επισκέψεις) και τα έργα (1.000 επισκέψεις) αθροίζουν τις 1.500 επισκέψεις. Το ενδιαφέρον αυξάνεται, με 400% περισσότερες επισκέψεις μεταξύ Σεπ 2026 και Οκτ 2026. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026 (700 επισκέψεις). Οι επισκέψεις ευνοούν το Δραματικό (Συναισθηματική Χροιά), με 38% των επισκέψεων έναντι 18% του καταλόγου.
Ντέβιν Ντ'Ανζέρ: 8 έργα που προσελκύουν πρώτα το βλέμμα των χρηστών
Κάθε έργο παρακάτω έχει επισκεφθεί από πραγματικούς χρήστες στο ArtsDot.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ.
-
1
Monument to General Gobert, 1847
400 επισκέψεις · 30,8%
-
2
Pediment relief of the Pantheon, 1830
300 επισκέψεις · 23,1%
-
3
Alfred de Musset, 1831
100 επισκέψεις · 7,7%
-
4
Niccolò Paganini, 1834
100 επισκέψεις · 7,7%
-
5
Tomb of the Comte de Bourcke, 1826
100 επισκέψεις · 7,7%
-
6
François Arago, 1832
100 επισκέψεις · 7,7%
-
7
Sorrow, 1811
100 επισκέψεις · 7,7%
-
8
Nereid Bringing the Helmet of Achilles, 1815
100 επισκέψεις · 7,7%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 100 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 300 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
| Οκτ 2026 | 0 | 500 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ, σε σύγκριση με αυτά που δημιούργησε ο καλλιτέχνης;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
| Ατμόσφαιρα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Δραματικότητα | 50,0% | 53,8% |
| Κλασικό | 36,4% | 46,2% |
| Εμπνευσμένος | 9,1% | 0,0% |
| Κομψός | 4,5% | 0,0% |
| Συναισθηματική Χροιά | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Αναστοχαστικός | 36,4% | 23,1% |
| Δραματικό | 18,2% | 38,5% |
| Σοβαρός και μελαγχολικός | 22,7% | 15,4% |
| Δυναμικός | 13,6% | 23,1% |
| Καταπяхτική γαλήνη | 4,5% | 0,0% |
| Μελαγχολικός | 4,5% | 0,0% |
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 9,1% | 7,7% |
| Μαλακή σκιά | 27,3% | 23,1% |
| Ήπια φωτεινότητα | 36,4% | 38,5% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 13,6% | 23,1% |
| Φωτεινό | 13,6% | 7,7% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 77,3% | 92,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 13,6% | 7,7% |
| Ήπια ισορροπημένη | 9,1% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 77,3% | 92,3% |
| Ισορροπημένο | 22,7% | 7,7% |
| Ζωντανό | 0,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 13,6% | 15,4% |
| Ήπιο | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 4,5% | 0,0% |
| Έντονη | 13,6% | 7,7% |
| Δήλωση | 68,2% | 76,9% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 18,2% | 30,8% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 9,1% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 27,3% | 15,4% |
| Συνοπτική παλέτα | 45,5% | 53,8% |
Ποια είναι τα κορυφαία έργα του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marceline Valmore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sorrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| General Bonchamps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nereid Bringing the Helmet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Actor Talma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| François Arago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Niccolò Paganini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gutenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Condé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Epaminondas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες μιλούν οι ακόλουθοι του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στο Ντέβιν Ντ'Ανζέρ και τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 100 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 300 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 200 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 100 |
| Σαβ 7 Νοέ | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 28 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Ντέβιν Ντ'Ανζέρ
Ποια έργα του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες;
- Το Monument to General Gobert βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 400 επισκέψεις ή 31% των προβολών. 8 έργα έχουν υψηλότερη κατάταξη.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ στο ArtsDot.com;
- 1.500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 500 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.000 στα έργα του.
Ποια έργα του Ντέβιν Ντ'Ανζέρ ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;
- Έργα με ετικέτα Δραματικό (Συναισθηματική Χροιά) συγκεντρώνουν 38% των επισκέψεων, παρόλο που αποτελούν μόλις 18% του καταλόγου.