Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ντάνιελ Γκάρμπερ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ντάνιελ Γκάρμπερ σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το Springtime In The Village ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Ντάνιελ Γκάρμπερ στο ArtsDot.com: 1.200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 41% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι New Hope και A Wooded Watershed. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 2.300 επισκέψεις στον Ντάνιελ Γκάρμπερ: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.900 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή αυξάνεται: οι επισκέψεις σημείωσαν άνοδο 700% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 1.400 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Έντονη (Αντίθεση): το 52% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 20% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ
Αυτά είναι τα 10 έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
Springtime In The Village
1.200 επισκέψεις · 41,4%
-
2
New Hope
300 επισκέψεις · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 επισκέψεις · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 επισκέψεις · 6,9%
-
5
Reading -
200 επισκέψεις · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 επισκέψεις · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 επισκέψεις · 3,4%
-
8
The Valley
100 επισκέψεις · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 επισκέψεις · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 επισκέψεις · 3,4%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Ντάνιελ Γκάρμπερ κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 1.200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 200 | 600 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 8,0% | 3,5% |
| Μαλακή σκιά | 22,0% | 3,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 56,0% | 72,4% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 14,0% | 20,7% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,0% | 10,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 34,0% | 48,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 40,0% | 27,6% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 18,0% | 13,8% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 38,7% | 63,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 32,3% | 18,5% |
| Σκούρα χρώματα | 22,6% | 14,8% |
| Μονόχρωμα | 3,2% | 3,7% |
| Φύση | 3,2% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 10,0% | 10,3% |
| Ισορροπημένο | 70,0% | 69,0% |
| Ζωντανό | 20,0% | 20,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 14,0% | 13,8% |
| Ήπιο | 30,0% | 13,8% |
| Ισορροπημένη | 14,0% | 6,9% |
| Έντονη | 20,0% | 51,7% |
| Δήλωση | 22,0% | 13,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 28,0% | 44,8% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 10,0% | 10,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 16,0% | 13,8% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 36,0% | 27,6% |
| Συνοπτική παλέτα | 10,0% | 3,5% |
Ποια έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 50,0% |
| Γαλλικά | 200 | 50,0% |
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Ντάνιελ Γκάρμπερ καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 1.000 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 100 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 200 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 200 |
| Κυρ 11 Οκτ | 500 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 300 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Ερωτήσεις για τον/την Ντάνιελ Γκάρμπερ στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο Springtime In The Village είναι το πιο δημοφιλές, με 1.200 επισκέψεις (41% των συνολικών προβολών του Ντάνιελ Γκάρμπερ). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Ντάνιελ Γκάρμπερ στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Ντάνιελ Γκάρμπερ συγκέντρωσε 2.300 επισκέψεις: 400 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 1.900 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
- Προτιμούν το Έντονη (Αντίθεση): 52% των επισκέψεων, έναντι 20% του καταλόγου του καλλιτέχνη.