Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Cyril Mount σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Η σύντομη έκδοση για τον/την Cyril Mount
Οι χρήστες επισκέπτονται το Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο έργο του Cyril Mount: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, ή το 40% των συνολικών προβολών. Οι Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 και Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 συμπληρώνουν το ποδium. Ο/Η Cyril Mount συγκέντρωσε συνολικά 900 επισκέψεις, με 500 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 400 στα έργα του/της. Η τάση είναι ελαφρώς πτωτική: 100% λιγότερες επισκέψεις στο Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Ο Ιούλ 2026 ήταν η κορύφωση, με 700 επισκέψεις. Μια γεύση ξεχωρίζει: η Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 60% των επισκέψεων, ενώ αντιπροσωπεύει μόλις το 22% του καταλόγου.
Top 4: τα έργα του Cyril Mount με τις περισσότερες επισκέψεις
Μια κατάταξη βάσει πραγματικών επισκέψεων και όχι βάσει βαθμολογίας καταλόγου: τα 4 έργα του Cyril Mount που άνοιξαν πιο συχνά στο ArtsDot.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 επισκέψεις · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 επισκέψεις · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 επισκέψεις · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 επισκέψεις · 20,0%
Πόσο δημοφιλής είναι η σελίδα του Cyril Mount, μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 400 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 200 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πόση προσοχή συγκεντρώνουν συνολικά τα έργα του Cyril Mount;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποια στυλ έργων προσελκύουν τους επισκέπτες του Cyril Mount;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 44,4% | 20,0% |
| Μαλακή σκιά | 22,2% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 22,2% | 60,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 11,1% | 20,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 11,1% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 11,1% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 66,7% | 60,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 11,1% | 40,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 33,3% | 66,7% |
| Ουδέτερα χρώματα | 33,3% | 33,3% |
| Μονόχρωμα | 33,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 33,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 55,6% | 60,0% |
| Ζωντανό | 11,1% | 40,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 33,3% | 20,0% |
| Ήπιο | 44,4% | 60,0% |
| Ισορροπημένη | 22,2% | 20,0% |
| Έντονη | 0,0% | 0,0% |
| Δήλωση | 0,0% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 11,1% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 22,2% | 20,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 55,6% | 60,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 11,1% | 20,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Cyril Mount κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Cyril Mount;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Cyril Mount και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των αριθμητικών δεδομένων του γραφήματος
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 100 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Cyril Mount: γρήγορες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο έργο του Cyril Mount;
- Πρόκειται για το Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 επισκέψεις, 40% των προβολών του Cyril Mount. Η παραπάνω λίστα φτάνει μέχρι τον αριθμό 4.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Cyril Mount;
- 900 τους τελευταίους δώδεκα μήνες, εκ των οποίων 500 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 400 στα μεμονωμένα έργα.
Υπάρχει κάποιος τύπος έργου του Cyril Mount που προτιμούν οι χρήστες;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 60% των επισκέψεων για το 22% του καταλόγου.