Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ σε μια ματιά
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το COMBAT NAVAL ήταν το έργο με τις περισσότερες προβολές από τον/την Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ στο ArtsDot.com: 600 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 14% όλων των προβολών των έργων του/της καλλιτέχνη/της. Ακολουθούν οι Pirate Ship και Confiance Kent Fight. Συνολικά, πραγματοποιήθηκαν 5.700 επισκέψεις στον Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ: 2.200 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 3.500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Η προσοχή αυξάνεται: οι επισκέψεις σημείωσαν άνοδο 200% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 4.100 επισκέψεις. Οι χρήστες περιηγούνται μέσω υπολογιστές (81%) και κινητά τηλέφωνα (19%). Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): το 70% των επισκέψεων αφορούσε τέτοια έργα, τα οποία αποτελούν το 44% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ
Αυτά είναι τα 10 έργα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ που άνοιξαν περισσότερο στο ArtsDot.com τα τελευταία δώδεκα μήce, με τα πιο δημοφιλή πρώτα.
-
1
COMBAT NAVAL
600 επισκέψεις · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 επισκέψεις · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 επισκέψεις · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 επισκέψεις · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 επισκέψεις · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 επισκέψεις · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 επισκέψεις · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 επισκέψεις · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 επισκέψεις · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 επισκέψεις · 4,5%
Πόσοι χρήστες επισκέπτονται τη σελίδα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Αύγ 2026 | 200 | 200 |
| Σεπ 2026 | 700 | 500 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι επισκέπτες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 10,0% | 4,5% |
| Μαλακή σκιά | 18,0% | 9,1% |
| Ήπια φωτεινότητα | 28,0% | 31,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 32,0% | 43,2% |
| Φωτεινό | 12,0% | 11,4% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 46,0% | 29,5% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 30,0% | 36,4% |
| Ήπια ισορροπημένη | 18,0% | 34,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 6,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 47,7% | 60,0% |
| Γήινοι τόνοι | 40,9% | 40,0% |
| Σκούρα χρώματα | 4,5% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 4,5% | 0,0% |
| Φύση | 2,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 44,0% | 15,9% |
| Ισορροπημένο | 44,0% | 70,5% |
| Ζωντανό | 12,0% | 13,6% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 10,0% | 4,5% |
| Ήπιο | 18,0% | 4,5% |
| Ισορροπημένη | 14,0% | 2,3% |
| Έντονη | 18,0% | 36,4% |
| Δήλωση | 40,0% | 52,3% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 32,0% | 27,3% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 8,0% | 11,4% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 12,0% | 4,5% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 28,0% | 22,7% |
| Συνοπτική παλέτα | 20,0% | 34,1% |
Ποια έργα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ έχουν τις περισσότερες προβολές, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 4.600 | 80,7% |
| κινητά τηλέφωνα | 1.100 | 19,3% |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι επισκέπτες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Γαλλικά | 400 | 44,4% |
| Ισπανικά | 200 | 22,2% |
| Κορεάτικα | 200 | 22,2% |
| Αγγλικά | 100 | 11,1% |
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ καθημερινά και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 200 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 100 |
| Δευ 5 Οκτ | 100 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 200 |
| Παρ 9 Οκτ | 100 |
| Σαβ 10 Οκτ | 100 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 200 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον/την Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ στο ArtsDot.com
Ποια έργα του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ είναι τα πιο δημοφιλή;
- Το έργο COMBAT NAVAL είναι το πιο δημοφιλές, με 600 επισκέψεις (14% των συνολικών προβολών του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι επισκέπτονται τον/την Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ στο ArtsDot.com;
- Τους τελευταίους δώδεκα μήνες ο/η Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ συγκέντρωσε 5.700 επισκέψεις: 2.200 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 3.500 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων.
Με ποιες συσκευές περιηγούνται οι επισκέπτες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
- Κυρίως από υπολογιστές (81%) και κινητά τηλέφωνα (19%): το 81% των επισκέψεων προέρχεται από το υπολογιστές.
Τι είδους έργα προτιμούν οι επισκέπτες του Λουί Αμπρουάζ Γκαρνερέ;
- Προτιμούν το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 70% των επισκέψεων, έναντι 44% του καταλόγου του καλλιτέχνη.