Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry John Yeend King na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry John Yeend King: údaje v několika řádcích
Lathkill Dale, Derbyshire je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 10% všech zobrazení umělce Henry John Yeend King. Následují Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh a Market Morning. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (1 800 prohlídek) činí celkem 2 400. Zájem klesl o 33% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 600 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená jemnost (Nasycení barev), což představuje 58% návštěv oproti 42% v katalogu.
Henry John Yeend King: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Henry John Yeend King.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 návštěv · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 návštěv · 10,5%
-
3
Market Morning
100 návštěv · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 návštěv · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 návštěv · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 návštěv · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 návštěv · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 návštěv · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 návštěv · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 návštěv · 5,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Henry John Yeend King?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Henry John Yeend King prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Henry John Yeend King ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 5,3% |
| Měkké stínění | 24,0% | 31,6% |
| Střední jas | 50,0% | 47,4% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 15,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 10,5% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 26,3% |
| Vyvážená jemnost | 42,0% | 57,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 5,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,0% | 46,2% |
| Neutrální tóny | 37,1% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 17,1% | 7,7% |
| Přírodní motivy | 5,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 10,5% |
| Vyvážená | 70,0% | 84,2% |
| Živobylé | 16,0% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 15,8% |
| Jemný | 10,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,5% |
| Výrazný | 22,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 54,0% | 52,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 26,3% |
Jaké jsou nejlepší díla Henry John Yeend King měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Road to the Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Henry John Yeend King?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| španělsky | 100 | 33,3% |
| švédsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denních návštěv u Henry John Yeend King a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
Časté dotazy o Henry John Yeend King
Která díla od Henry John Yeend King si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Lathkill Dale, Derbyshire s 200 návštěvami nebo 10% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Henry John Yeend King na ArtsDot.com?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 800 u jeho děl.
Která díla Henry John Yeend King nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená jemnost (Nasycení barev) tvoří 58% prohlídek, ačkoliv představují pouze 42% katalogu.