Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jannis Moralis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jannis Moralis: údaje v několika řádcích
Erotic (8) je hvězdou: 1 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Jannis Moralis. Následují Eroticon a Full Moon. Součet prohlídek stránky umělce (1 100 prohlídek) a děl (3 100 prohlídek) činí celkem 4 200. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 300%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 600 návštěv). Podle zařízení: počítače (76%), telefony (19%) a tablety (5%). Návštěvy vykazují preferenci pro Prohlášení (Kontrast), což představuje 80% návštěv oproti 54% v katalogu.
Jannis Moralis: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Jannis Moralis.
-
1
Erotic (8)
1 100 návštěv · 22,0%
-
2
Eroticon, 1990
500 návštěv · 10,0%
-
3
Full Moon
500 návštěv · 10,0%
-
4
Erotic
400 návštěv · 8,0%
-
5
Funeral Composition, 1958
300 návštěv · 6,0%
-
6
Self portrait with Nikos Nikolaou, 1937
300 návštěv · 6,0%
-
7
Reclining Nude
200 návštěv · 4,0%
-
8
Full Moon L, 1977
100 návštěv · 2,0%
-
9
Funerary Composition I, 1962
100 návštěv · 2,0%
-
10
Erotic, 1988
100 návštěv · 2,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Jannis Moralis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 400 |
| Srp 2026 | 400 | 600 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 900 |
Kdy jsou díla umělce Jannis Moralis prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Jannis Moralis ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 10,0% |
| Měkké stínění | 14,0% | 8,0% |
| Střední jas | 38,0% | 42,0% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 28,0% |
| Luminózní | 12,0% | 12,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 74,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 4,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 2,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 40,5% | 65,1% |
| Zemité tóny | 54,8% | 32,6% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 2,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 62,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 38,0% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 10,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 10,0% |
| Prohlášení | 54,0% | 80,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,0% | 2,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 14,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 16,0% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 64,0% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 4,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Jannis Moralis měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eroticon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Erotic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait with Nikos Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Love - Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Rusen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pregrant woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daydreaming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Funerary composition IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Jannis Moralis?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 76,2% |
| telefony | 800 | 19,0% |
| tablety | 200 | 4,8% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Jannis Moralis?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u Jannis Moralis a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 300 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 1 400 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jannis Moralis
Která díla od Jannis Moralis si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Erotic (8) s 1 100 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Jannis Moralis na ArtsDot.com?
- 4 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce a 3 100 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Jannis Moralis?
- Publikum pochází z počítače (76%), telefony (19%) a tablety (5%); počítače tvoří 76% návštěv.
Která díla Jannis Moralis nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Prohlášení (Kontrast) tvoří 80% prohlídek, ačkoliv představují pouze 54% katalogu.