Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Strutt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro William Strutt
Lidé otevírají A warm response častěji než jakékoliv jiné dílo od William Strutt: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 42% všech zobrazení. David's first victory a Cultivating an Acquaintance doplňují pódiun. William Strutt celkem zaznamenal 1 700 návštěv, z toho 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Dramatický (Emoční náboj) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 33% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce William Strutt
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce William Strutt s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
A warm response
500 návštěv · 41,7%
-
2
David's first victory
200 návštěv · 16,7%
-
3
Cultivating an Acquaintance
100 návštěv · 8,3%
-
4
Thomas strutt
100 návštěv · 8,3%
-
5
Beneath An Angel's Wing
100 návštěv · 8,3%
-
6
Nubian playing tambourine
100 návštěv · 8,3%
-
7
Study of a man on a camel
100 návštěv · 8,3%
Jaká je popularita stránky William Strutt měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla William Strutt celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky William Strutt?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 100,0% |
| Romantický | 33,3% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,3% | 8,3% |
| Měkké stínění | 11,8% | 41,7% |
| Střední jas | 29,4% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 17,6% | 8,3% |
| Luminózní | 5,9% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,3% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 23,5% | 8,3% |
| Vyvážená jemnost | 23,5% | 66,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,8% | 75,0% |
| Neutrální tóny | 29,4% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 11,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,2% | 25,0% |
| Vyvážená | 47,1% | 66,7% |
| Živobylé | 11,8% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,6% | 8,3% |
| Jemný | 11,8% | 8,3% |
| Vyvážený | 11,8% | 0,0% |
| Výrazný | 11,8% | 50,0% |
| Prohlášení | 47,1% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,8% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 64,7% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 17,6% | 8,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce William Strutt v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maria Elizabeth O'Mullane a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hare Pomare and his wife Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A warm response | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 200 | 0 |
| Thomas strutt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Thursday, February 6t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a man on a camel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nubian playing tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study of an East Indian's H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beneath An Angel's Wing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The gamekeeper's companion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je William Strutt čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u William Strutt a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
William Strutt: rychlé odpovědi
Které dílo má u William Strutt nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to A warm response: 500 návštěv, což představuje 42% z celkového počtu zhlédnutí umělce William Strutt. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má William Strutt?
- 1 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od William Strutt, který lidé preferují?
- Ano, Dramatický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 33% katalogu.