Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Brian O'Doherty na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Brian O'Doherty: údaje v několika řádcích
The Harvesters je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 20% všech zobrazení umělce Brian O'Doherty. Následují Double Portrait of John Somes Dolliver and William Collins Dolliver a Midday Rest. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (800 prohlídek) činí celkem 1 000. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (900 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Prohlášení (Kontrast), což představuje 50% návštěv oproti 24% v katalogu.
Brian O'Doherty: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Brian O'Doherty.
-
1
The Harvesters
200 návštěv · 20,0%
-
2
Double Portrait of John Somes Dolliver and William Collins Dolliver, 1848
100 návštěv · 10,0%
-
3
Midday Rest, 1893
100 návštěv · 10,0%
-
4
Waiting to Mount Guard, 1890
100 návštěv · 10,0%
-
5
Church Parade of the 3rd Battallion Argyll and Sutherland Highlanders, 1888
100 návštěv · 10,0%
-
6
In Camp
100 návštěv · 10,0%
-
7
Portrait of an Old Lady
100 návštěv · 10,0%
-
8
The Guard, Stirling Castle
100 návštěv · 10,0%
-
9
A Soldier's Camp
100 návštěv · 10,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Brian O'Doherty?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Brian O'Doherty prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Brian O'Doherty ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,2% | 20,0% |
| Měkké stínění | 51,5% | 70,0% |
| Střední jas | 30,3% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 3,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,2% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 42,4% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 24,2% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,1% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,0% | 75,0% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 25,0% |
| Monochromní | 4,0% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,2% | 30,0% |
| Vyvážená | 63,6% | 40,0% |
| Živobylé | 12,1% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,1% | 10,0% |
| Jemný | 36,4% | 30,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 10,0% |
| Výrazný | 18,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 24,2% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 39,4% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 30,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Brian O'Doherty měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Double Portrait of John Som… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Argylls in Camp at Stir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting to Mount Guard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Soldier's Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Cross, Woolhampton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastern Fish Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Brian O'Doherty?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Brian O'Doherty a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Brian O'Doherty
Která díla od Brian O'Doherty si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve The Harvesters s 200 návštěvami nebo 20% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Brian O'Doherty na ArtsDot.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 800 u jeho děl.
Která díla Brian O'Doherty nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Prohlášení (Kontrast) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 24% katalogu.