Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Anderson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Anderson v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce William Anderson na ArtsDot.com dílo Cavalry Embarking At Blackwall: 300 návštěv, což představuje 17% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich 'the Bell' Inn At Erith a A Flagship Departing From The Anchorage. Celkem bylo zaznamenáno 2 200 návštěv u William Anderson: 600 návštěv stránky umělce a 1 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 61% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 28% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce William Anderson
Toto je 10 děl umělce William Anderson, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 návštěv · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 návštěv · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 návštěv · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 návštěv · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 návštěv · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 návštěv · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 návštěv · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 návštěv · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 návštěv · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 návštěv · 5,6%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku William Anderson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 100 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora William Anderson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci William Anderson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 5,6% |
| Měkké stínění | 14,0% | 5,6% |
| Střední jas | 52,0% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 44,4% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 38,9% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 67,5% | 100,0% |
| Zemité tóny | 27,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 22,2% |
| Vyvážená | 62,0% | 61,1% |
| Živobylé | 8,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 11,1% |
| Jemný | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 5,6% |
| Výrazný | 18,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 40,0% | 72,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 22,2% |
Která díla umělce William Anderson jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Thames at Rotherhithe, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Troops Landing at J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Greenwich and Dep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Ships And Indiamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A caracore from Borneo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nederlandse Kust-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci William Anderson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španělsky | 200 | 50,0% |
Kolik návštěv má William Anderson denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se William Anderson na ArtsDot.com
Která díla umělce William Anderson jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Cavalry Embarking At Blackwall se 300 návštěvami (17% všech zobrazení umělce William Anderson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na William Anderson na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a William Anderson celkem 2 200 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 600 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci William Anderson?
- Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 61% návštěv oproti 28% v katalogu umělce.