Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Willem Van De Velde Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Willem Van De Velde Starší v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com dílo Large Ships and Boats in a Calm: 800 návštěv, což představuje 6% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich The Gust a The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Celkem bylo zaznamenáno 15 100 návštěv u Willem Van De Velde Starší: 3 000 návštěv stránky umělce a 12 100 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 12 800 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (93%), telefony (7%) a tablety (1%). Návštěvníci mají sklon k Dramatický (Atmosféra): 46% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 18% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Willem Van De Velde Starší
Toto je 10 děl umělce Willem Van De Velde Starší, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Willem Van De Velde Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
2 300
10 500
Srp 2026
500
600
Zář 2026
200
900
Jak často jsou prohlíženy díla autora Willem Van De Velde Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Willem Van De Velde Starší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
18,2%
46,5%
Klidná atmosféra
36,4%
26,8%
Pokojný
9,1%
14,1%
Klasické
36,4%
8,5%
Elegance
0,0%
4,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
63,6%
35,2%
Dramatický
18,2%
16,9%
Melancholický
0,0%
15,5%
Pokojný
18,2%
12,7%
Výrazný
0,0%
12,7%
Reflektivní
0,0%
5,6%
Závažný a tklivý
0,0%
1,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
5,9%
Měkké stínění
24,0%
17,0%
Střední jas
36,0%
40,7%
Jasná rovnováha
26,0%
28,9%
Luminózní
6,0%
7,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
50,4%
Jemné odstíny
30,0%
27,4%
Vyvážená jemnost
28,0%
15,6%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
6,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
51,2%
67,5%
Zemité tóny
39,5%
25,4%
Tmavé tóny
9,3%
6,1%
Pastelové barvy
0,0%
0,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
24,0%
37,8%
Vyvážená
54,0%
48,9%
Živobylé
22,0%
13,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
8,2%
Jemný
34,0%
31,1%
Vyvážený
16,0%
21,5%
Výrazný
20,0%
22,2%
Prohlášení
14,0%
17,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
15,6%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
14,1%
Vyvážená harmonie
6,0%
13,3%
Silná barevná jednotnost
22,0%
20,0%
Jednotná paleta
58,0%
37,0%
Která díla umělce Willem Van De Velde Starší jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Willem Van De Velde Starší?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 000
92,7%
telefony
1 000
6,6%
tablety
100
0,7%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Willem Van De Velde Starší?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
200
25,0%
japonsky
200
25,0%
německy
100
12,5%
španělsky
100
12,5%
estonsky
100
12,5%
italsky
100
12,5%
Kolik návštěv má Willem Van De Velde Starší denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
200
út 6 Říj
300
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
Otázky týkající se Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com
Která díla umělce Willem Van De Velde Starší jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Large Ships and Boats in a Calm se 800 návštěvami (6% všech zobrazení umělce Willem Van De Velde Starší). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Willem Van De Velde Starší na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Willem Van De Velde Starší celkem 15 100 návštěv: 3 000 na stránce umělce a 12 100 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Willem Van De Velde Starší?
Většinou na počítače (93%), telefony (7%) a tablety (1%): 93% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Willem Van De Velde Starší?
Preferují Dramatický (Atmosféra): 46% návštěv oproti 18% v katalogu umělce.