Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Wilfrid Gabriel De Glehn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Wilfrid Gabriel De Glehn: údaje v několika řádcích
Clare je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 19% všech zobrazení umělce Wilfrid Gabriel De Glehn. Následují Summer Morning a Florence Hooton (1912–1988), FRAM. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (1 400 prohlídek) činí celkem 2 000. Zájem klesl o 20% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 000 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená (Intenzita barev), což představuje 69% návštěv oproti 41% v katalogu.
Wilfrid Gabriel De Glehn: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Wilfrid Gabriel De Glehn.
-
1
Clare, 1933
300 návštěv · 18,8%
-
2
Summer Morning
300 návštěv · 18,8%
-
3
Florence Hooton (1912–1988), FRAM, 1936
200 návštěv · 12,5%
-
4
Shadows on the Wall, Cannes, France
200 návštěv · 12,5%
-
5
Gervase Elwes, Singer, 1921
200 návštěv · 12,5%
-
6
Thomas Cecil Fitzpatrick (1861–1931), Fellow (1888–1906), President (1906–1931), 1927
100 návštěv · 6,2%
-
7
George Wyndham Kennion (1845–1922), Bishop of Wells (1894–1921), 1908
100 návštěv · 6,2%
-
8
Sisters, 1923
100 návštěv · 6,2%
-
9
Lynn Fontanne, 1912
100 návštěv · 6,2%
Kdy lidé navštěvují stránku Wilfrid Gabriel De Glehn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 400 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
Kdy jsou díla umělce Wilfrid Gabriel De Glehn prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Wilfrid Gabriel De Glehn ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 40,9% | 25,0% |
| Měkké stínění | 22,7% | 50,0% |
| Střední jas | 22,7% | 18,8% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 6,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,5% | 31,2% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 18,8% |
| Vyvážená jemnost | 31,8% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,8% | 88,9% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 11,1% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 31,2% |
| Vyvážená | 40,9% | 68,8% |
| Živobylé | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 27,3% | 18,8% |
| Jemný | 31,8% | 31,2% |
| Vyvážený | 9,1% | 6,2% |
| Výrazný | 4,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 27,3% | 43,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 22,7% | 18,8% |
| Silná barevná jednotnost | 36,4% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Wilfrid Gabriel De Glehn měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Thomas Cecil Fitzpatrick (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Henry Thirkill (1886–19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Florence Hooton (1912–1988)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Herbert Richmond (1871–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Angus Newton Scott (187… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Wyndham Kennion (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sir Arthur George Tansley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Roger Quilter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Wilfrid Gabriel De Glehn?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 300 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Wilfrid Gabriel De Glehn a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 300 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Wilfrid Gabriel De Glehn
Která díla od Wilfrid Gabriel De Glehn si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Clare s 300 návštěvami nebo 19% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Wilfrid Gabriel De Glehn na ArtsDot.com?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 400 u jeho děl.
Která díla Wilfrid Gabriel De Glehn nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 69% prohlídek, ačkoliv představují pouze 41% katalogu.