Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Thomas Monnington na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Walter Thomas Monnington
Lidé otevírají The Right Honourable Stanley Baldwin (1867–1947), 1st Earl Baldwin of Bewdley, Prime Minister častěji než jakékoliv jiné dílo od Walter Thomas Monnington: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. Fortresses a Admiral of the Fleet John Jellicoe (1859–1935), 1st Earl Jellicoe doplňují pódiun. Walter Thomas Monnington celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 67% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 17% katalogu.
Top 6: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Walter Thomas Monnington
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 6 děl umělce Walter Thomas Monnington s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Right Honourable Stanley Baldwin (1867–1947), 1st Earl Baldwin of Bewdley, Prime Minister, 1932
300 návštěv · 33,3%
-
2
Fortresses, 1944
200 návštěv · 22,2%
-
3
Admiral of the Fleet John Jellicoe (1859–1935), 1st Earl Jellicoe, 1933
100 návštěv · 11,1%
-
4
Clouds and Spitfires, 1943
100 návštěv · 11,1%
-
5
Battle Area, 15,000ft, 1943
100 návštěv · 11,1%
-
6
St Luke's Printing Works (study for a large painting)
100 návštěv · 11,1%
Jaká je popularita stránky Walter Thomas Monnington měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Walter Thomas Monnington celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Walter Thomas Monnington?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,0% | 33,3% |
| Měkké stínění | 21,7% | 11,1% |
| Střední jas | 56,5% | 55,6% |
| Jasná rovnováha | 8,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,1% | 55,6% |
| Jemné odstíny | 30,4% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 26,1% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,8% | 55,6% |
| Vyvážená | 60,9% | 44,4% |
| Živobylé | 4,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 30,4% | 44,4% |
| Jemný | 34,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,7% | 22,2% |
| Výrazný | 4,3% | 11,1% |
| Prohlášení | 21,7% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 47,8% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 17,4% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 13,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Walter Thomas Monnington v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Farmstead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Stanle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Southern England Spitfires… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Director Announcing Bank… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clouds and Spitfires | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Orchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral of the Fleet John J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Parliamentary Union of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tempests Attacking Flying B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Home at Groomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Walter Thomas Monnington čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Walter Thomas Monnington a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 900 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 1 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 1 400 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 1 600 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Walter Thomas Monnington: rychlé odpovědi
Které dílo má u Walter Thomas Monnington nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Right Honourable Stanley Baldwin (1867–1947), 1st Earl Baldwin of Bewdley, Prime Minister: 300 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Walter Thomas Monnington. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 6.
Kolik návštěv má Walter Thomas Monnington?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 200 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Walter Thomas Monnington, který lidé preferují?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 67% návštěv pro 17% katalogu.