Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Linsley Meegan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Walter Linsley Meegan: údaje v několika řádcích
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon je hvězdou: 1 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 50% všech zobrazení umělce Walter Linsley Meegan. Následují Kirkstall Abbey, by moon light a Kirkstall Abbey by Moonlight. Součet prohlídek stránky umělce (1 800 prohlídek) a děl (2 200 prohlídek) činí celkem 4 000. Zájem klesl o 71% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (3 100 návštěv). Podle zařízení: počítače (60%) a telefony (40%). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená jemnost (Nasycení barev), což představuje 73% návštěv oproti 45% v katalogu.
Walter Linsley Meegan: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Walter Linsley Meegan.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1 100 návštěv · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 návštěv · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 návštěv · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 návštěv · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 návštěv · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 návštěv · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 návštěv · 4,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Walter Linsley Meegan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Srp 2026 | 600 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Walter Linsley Meegan prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Walter Linsley Meegan ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,3% | 22,7% |
| Měkké stínění | 36,4% | 59,1% |
| Střední jas | 9,1% | 4,5% |
| Jasná rovnováha | 27,3% | 13,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 45,5% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 45,5% | 72,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,2% | 18,2% |
| Vyvážená | 72,7% | 77,3% |
| Živobylé | 9,1% | 4,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 27,3% | 31,8% |
| Prohlášení | 54,5% | 68,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,2% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 22,7% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 63,6% | 68,2% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Walter Linsley Meegan měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Walter Linsley Meegan?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 400 | 60,0% |
| telefony | 1 600 | 40,0% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Walter Linsley Meegan?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Walter Linsley Meegan a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Walter Linsley Meegan
Která díla od Walter Linsley Meegan si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon s 1 100 návštěvami nebo 50% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Walter Linsley Meegan na ArtsDot.com?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 800 na stránce umělce a 2 200 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Walter Linsley Meegan?
- Publikum pochází z počítače (60%) a telefony (40%); počítače tvoří 60% návštěv.
Která díla Walter Linsley Meegan nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená jemnost (Nasycení barev) tvoří 73% prohlídek, ačkoliv představují pouze 45% katalogu.