Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Dexter na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Walter Dexter
Lidé otevírají Ely from Middle Fen, Cambridgeshire častěji než jakékoliv jiné dílo od Walter Dexter: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. Helen Dexter, the Artist's Wife a York Minster and Walls doplňují pódiun. Walter Dexter celkem zaznamenal 1 400 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 80% návštěv, přestože tvoří pouze 43% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Walter Dexter
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Walter Dexter s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Ely from Middle Fen, Cambridgeshire, 1935
500 návštěv · 33,3%
-
2
Helen Dexter, the Artist's Wife
200 návštěv · 13,3%
-
3
York Minster and Walls
200 návštěv · 13,3%
-
4
Moonlit Landscape
200 návštěv · 13,3%
-
5
View of King's Lynn over the Harbour, Norfolk
200 návštěv · 13,3%
-
6
Ely Cathedral
100 návštěv · 6,7%
-
7
Wisbech, Cambridgeshire
100 návštěv · 6,7%
Jaká je popularita stránky Walter Dexter měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jakou pozornost získávají díla Walter Dexter celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Walter Dexter?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,7% | 13,3% |
| Měkké stínění | 8,7% | 0,0% |
| Střední jas | 13,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 43,5% | 80,0% |
| Luminózní | 13,0% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,5% | 73,3% |
| Jemné odstíny | 17,4% | 26,7% |
| Vyvážená jemnost | 26,1% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 39,1% | 60,0% |
| Vyvážená | 56,5% | 40,0% |
| Živobylé | 4,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,4% | 13,3% |
| Jemný | 39,1% | 73,3% |
| Vyvážený | 13,0% | 0,0% |
| Výrazný | 17,4% | 13,3% |
| Prohlášení | 13,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 17,4% | 26,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,0% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 52,2% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 8,7% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Walter Dexter v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ely from Middle Fen, Cambri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| York Minster and Walls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Workshop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Chadwick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Winter Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen Dexter, the Artist's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Great Ouse, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of King's Lynn over th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pentney Priory, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Walter Dexter čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Walter Dexter a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 300 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 400 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Walter Dexter: rychlé odpovědi
Které dílo má u Walter Dexter nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Ely from Middle Fen, Cambridgeshire: 500 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Walter Dexter. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Walter Dexter?
- 1 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Walter Dexter, který lidé preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 80% návštěv pro 43% katalogu.