Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tracey Emin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Tracey Emin: údaje v několika řádcích
From the Week of Hell ‘94 je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 31% všech zobrazení umělce Tracey Emin. Následují Exploration of the Soul a Trying to Find You 1. Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (500 prohlídek) činí celkem 1 300. Zájem klesl o 50% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (700 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Ztlumené (Nasycení barev), což představuje 69% návštěv oproti 31% v katalogu.
Tracey Emin: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Tracey Emin.
-
1
From the Week of Hell ‘94, 1995
400 návštěv · 30,8%
-
2
Exploration of the Soul, 1994
300 návštěv · 23,1%
-
3
Trying to Find You 1, 2007
100 návštěv · 7,7%
-
4
This is Another Place programme guide
100 návštěv · 7,7%
-
5
The Perfect Place to Grow, 2001
100 návštěv · 7,7%
-
6
May Dodge, My Nan, 1963
100 návštěv · 7,7%
-
7
The Last Thing I Said to You was Don’t Leave Me Here II, 2000
100 návštěv · 7,7%
-
8
Terribly Wrong, 1997
100 návštěv · 7,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Tracey Emin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Tracey Emin prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Tracey Emin ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 31,2% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 7,7% |
| Luminózní | 43,8% | 76,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,2% | 69,2% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 23,1% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 50,0% | 58,3% |
| Monochromní | 25,0% | 33,3% |
| Pastelové barvy | 8,3% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,8% | 69,2% |
| Vyvážená | 31,2% | 15,4% |
| Živobylé | 25,0% | 15,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 50,0% | 76,9% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,8% | 15,4% |
| Prohlášení | 12,5% | 7,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 31,2% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 38,5% |
Jaké jsou nejlepší díla Tracey Emin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This is Another Place progr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monument Valley (Grand Scal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Anal Sex Legal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Legal Sex Anal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everyone I Have Ever Slept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate and Power Can be a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Thing I Said to Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Night of the Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Perfect Place to Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trying to Find You 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Tracey Emin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| italsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u Tracey Emin a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Tracey Emin
Která díla od Tracey Emin si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve From the Week of Hell ‘94 s 400 návštěvami nebo 31% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Tracey Emin na ArtsDot.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 500 u jeho děl.
Která díla Tracey Emin nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Ztlumené (Nasycení barev) tvoří 69% prohlídek, ačkoliv představují pouze 31% katalogu.