Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Uwins na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Uwins v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Thomas Uwins na ArtsDot.com dílo Flower Girls Of Naples: 200 návštěv, což představuje 15% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Sir william gell a The Itinerant Musician. Celkem bylo zaznamenáno 1 300 návštěv u Thomas Uwins: 300 návštěv stránky umělce a 1 000 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Živobylé (Intenzita barev): 31% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 11% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Thomas Uwins
Toto je 10 děl umělce Thomas Uwins, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Flower Girls Of Naples
200 návštěv · 15,4%
-
2
Sir william gell
200 návštěv · 15,4%
-
3
The Itinerant Musician
200 návštěv · 15,4%
-
4
Le Chapeau De Brigand
100 návštěv · 7,7%
-
5
A Neapolitan Saint Manufactory
100 návštěv · 7,7%
-
6
Castellamare - A Neapolitan Girl Kneeling By A Column, Holding A Basket Of Fruit, With A View Of The Harbour Below
100 návštěv · 7,7%
-
7
The Favourite Shepherd
100 návštěv · 7,7%
-
8
Neapolitans Dancing The Tarantella
100 návštěv · 7,7%
-
9
Neapolitan Peasants At The Festa Of The Madonna Del Arco
100 návštěv · 7,7%
-
10
Mattens
100 návštěv · 7,7%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Thomas Uwins?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Thomas Uwins?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Thomas Uwins?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,8% | 7,7% |
| Měkké stínění | 35,1% | 38,5% |
| Střední jas | 29,7% | 38,5% |
| Jasná rovnováha | 13,5% | 0,0% |
| Luminózní | 10,8% | 15,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,3% | 7,7% |
| Jemné odstíny | 35,1% | 38,5% |
| Vyvážená jemnost | 29,7% | 30,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,8% | 23,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,3% | 53,8% |
| Tmavé tóny | 17,1% | 30,8% |
| Neutrální tóny | 22,9% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 5,7% | 15,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,7% | 15,4% |
| Vyvážená | 59,5% | 53,8% |
| Živobylé | 10,8% | 30,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,4% | 15,4% |
| Jemný | 16,2% | 30,8% |
| Vyvážený | 5,4% | 0,0% |
| Výrazný | 24,3% | 30,8% |
| Prohlášení | 48,6% | 23,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,4% | 7,7% |
| Silná barevná jednotnost | 62,2% | 69,2% |
| Jednotná paleta | 16,2% | 23,1% |
Která díla umělce Thomas Uwins jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Favourite Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Castellamare - A Neapolitan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tom Jones and Mrs Weston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The North Area With A Monum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bachelor of Law | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of Lewis Stuart, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mattens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Itinerant Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Thomas Uwins?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 50,0% |
| rusky | 100 | 50,0% |
Kolik návštěv má Thomas Uwins denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Thomas Uwins na ArtsDot.com
Která díla umělce Thomas Uwins jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Flower Girls Of Naples se 200 návštěvami (15% všech zobrazení umělce Thomas Uwins). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Thomas Uwins na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Thomas Uwins celkem 1 300 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 000 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Thomas Uwins?
- Preferují Živobylé (Intenzita barev): 31% návštěv oproti 11% v katalogu umělce.