Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Stuart Smith na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Stuart Smith v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Thomas Stuart Smith na ArtsDot.com dílo Portrait of a Girl in Profile: 500 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Trees Reflected in the Water a The Bathers. Celkem bylo zaznamenáno 8 500 návštěv u Thomas Stuart Smith: 400 návštěv stránky umělce a 8 100 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 7 900 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (98%) a telefony (2%). Návštěvníci mají sklon k Nostalgický (Atmosféra): 42% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 0% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Thomas Stuart Smith
Toto je 10 děl umělce Thomas Stuart Smith, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Portrait of a Girl in Profile
500 návštěv · 5,0%
-
2
Trees Reflected in the Water
400 návštěv · 4,0%
-
3
The Bathers
300 návštěv · 3,0%
-
4
Portrait of a Man with a Stick
300 návštěv · 3,0%
-
5
Temple of the Sibilla, 1849
200 návštěv · 2,0%
-
6
Lover's Walk, Dolgelly, 1867
200 návštěv · 2,0%
-
7
At the Fountain or Well
200 návštěv · 2,0%
-
8
Woman in an Interior
200 návštěv · 2,0%
-
9
Three Figures
200 návštěv · 2,0%
-
10
Trees in a Landscape
200 návštěv · 2,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Thomas Stuart Smith?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 7 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Thomas Stuart Smith?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Thomas Stuart Smith?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 100,0% | 41,7% |
| Nostalgický | 0,0% | 41,7% |
| Klasické | 0,0% | 16,7% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 46,0% | 48,0% |
| Měkké stínění | 24,0% | 25,0% |
| Střední jas | 24,0% | 24,0% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 3,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 66,0% | 61,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 32,0% |
| Vyvážená jemnost | 4,0% | 3,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 4,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,5% | 65,2% |
| Neutrální tóny | 20,4% | 14,6% |
| Monochromní | 6,8% | 14,6% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 5,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 72,0% | 73,0% |
| Vyvážená | 26,0% | 26,0% |
| Živobylé | 2,0% | 1,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 40,0% | 44,0% |
| Jemný | 42,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 7,0% |
| Výrazný | 8,0% | 8,0% |
| Prohlášení | 2,0% | 11,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 12,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 48,0% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 10,0% |
Která díla umělce Thomas Stuart Smith jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Quiet Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Vegetables | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl in Profi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Roman Footbridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Talk by the Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Water Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Thomas Stuart Smith?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 300 | 97,6% |
| telefony | 200 | 2,4% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Thomas Stuart Smith?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Thomas Stuart Smith denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Thomas Stuart Smith na ArtsDot.com
Která díla umělce Thomas Stuart Smith jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Portrait of a Girl in Profile se 500 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Thomas Stuart Smith). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Thomas Stuart Smith na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Thomas Stuart Smith celkem 8 500 návštěv: 400 na stránce umělce a 8 100 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Thomas Stuart Smith?
- Většinou na počítače (98%) a telefony (2%): 98% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Thomas Stuart Smith?
- Preferují Nostalgický (Atmosféra): 42% návštěv oproti 0% v katalogu umělce.