Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Matthews Rooke na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Matthews Rooke v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Thomas Matthews Rooke na ArtsDot.com dílo Naboth Refuses Ahab His Vineyard: 400 návštěv, což představuje 33% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Jezebel Promises Ahab to Obtain it by False Witness a Jeptha's Vow II (panel 2 of 5). Celkem bylo zaznamenáno 1 300 návštěv u Thomas Matthews Rooke: 400 návštěv stránky umělce a 900 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 75% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 50% katalogu umělce.
7 nejvíce prohlížených děl umělce Thomas Matthews Rooke
Toto je 7 děl umělce Thomas Matthews Rooke, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Naboth Refuses Ahab His Vineyard, 1879
400 návštěv · 33,3%
-
2
Jezebel Promises Ahab to Obtain it by False Witness, 1879
300 návštěv · 25,0%
-
3
Jeptha's Vow II (panel 2 of 5), 1900
100 návštěv · 8,3%
-
4
Jeptha's Vow III (panel 3 of 5), 1900
100 návštěv · 8,3%
-
5
Rouen, 1895
100 návštěv · 8,3%
-
6
Coutances, 1895
100 návštěv · 8,3%
-
7
Labourers in the Vineyard, 1889
100 návštěv · 8,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Thomas Matthews Rooke?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Thomas Matthews Rooke?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Thomas Matthews Rooke?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,2% | 25,0% |
| Měkké stínění | 55,6% | 50,0% |
| Střední jas | 5,6% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 16,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,6% | 8,3% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 41,7% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 33,3% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 47,1% | 63,6% |
| Tmavé tóny | 35,3% | 18,2% |
| Neutrální tóny | 17,6% | 18,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 8,3% |
| Vyvážená | 50,0% | 75,0% |
| Živobylé | 33,3% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,7% | 33,3% |
| Jemný | 44,4% | 41,7% |
| Vyvážený | 16,7% | 8,3% |
| Výrazný | 16,7% | 8,3% |
| Prohlášení | 5,6% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 72,2% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 33,3% |
Která díla umělce Thomas Matthews Rooke jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venice - North Atrium Of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dancing Girls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elijah, Ahab and Jezebel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeptha's Vow III (panel 3 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jeptha's Vow IV (panel 4 of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeptha's Vow I (panel 1 of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeptha's Vow V (panel 5 of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeptha's Vow II (panel 2 of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Naboth Refuses Ahab His Vin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Labourers in the Vineyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Thomas Matthews Rooke?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Thomas Matthews Rooke denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se Thomas Matthews Rooke na ArtsDot.com
Která díla umělce Thomas Matthews Rooke jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Naboth Refuses Ahab His Vineyard se 400 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Thomas Matthews Rooke). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Thomas Matthews Rooke na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Thomas Matthews Rooke celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Thomas Matthews Rooke?
- Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 75% návštěv oproti 50% v katalogu umělce.