Thomas ColeStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1801
–
1848
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Cole na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Thomas Cole
Lidé otevírají Putování života: Dětství častěji než jakékoliv jiné dílo od Thomas Cole: 2 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% všech zobrazení. Odstranění. Měsíc a světlo a Oxbow doplňují pódiun. Thomas Cole celkem zaznamenal 56 500 návštěv, z toho 4 500 na stránce umělce a 52 000 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 18% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 34 300 návštěvami. Webové stránky byly čteny v francouzsky (38%), anglicky (32%) a polsky (8%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (87%), telefony (12%) a tablety (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 54% návštěv, přestože tvoří pouze 22% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Thomas Cole
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Thomas Cole s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Thomas Cole měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
2 300
Čec 2026
1 600
32 700
Srp 2026
800
8 200
Zář 2026
1 800
8 800
Jakou pozornost získávají díla Thomas Cole celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Thomas Cole?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
87,5%
67,9%
Dramatický
12,5%
8,9%
Pokojný
0,0%
8,3%
Nostalgický
0,0%
4,9%
Klidná atmosféra
0,0%
4,3%
Inspirační
0,0%
3,4%
Zemité tóny
0,0%
1,5%
Přírodní
0,0%
0,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
12,5%
25,0%
Nostalgický
25,0%
16,8%
Melancholický
12,5%
11,7%
Dramatický
12,5%
11,1%
Klidná
12,5%
10,8%
Reflektivní
0,0%
10,8%
Duchovní
12,5%
7,3%
Nadějný
12,5%
3,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
11,2%
Měkké stínění
18,0%
23,3%
Střední jas
14,0%
34,2%
Jasná rovnováha
20,0%
17,0%
Luminózní
38,0%
14,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
30,3%
Jemné odstíny
38,0%
39,3%
Vyvážená jemnost
12,0%
27,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
2,7%
Sytá barva
0,0%
0,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
29,8%
57,0%
Monochromní
42,5%
17,0%
Neutrální tóny
17,0%
18,6%
Pastelové barvy
8,5%
4,1%
Tmavé tóny
2,1%
1,8%
Teplé tóny
0,0%
1,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
48,0%
30,3%
Vyvážená
50,0%
64,3%
Živobylé
2,0%
5,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
58,0%
26,7%
Jemný
12,0%
8,5%
Vyvážený
2,0%
3,3%
Výrazný
6,0%
7,7%
Prohlášení
22,0%
53,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
10,8%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
5,8%
Vyvážená harmonie
4,0%
8,2%
Silná barevná jednotnost
28,0%
38,7%
Jednotná paleta
56,0%
36,5%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Thomas Cole v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Oxbow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
100
600
Odstranění. Měsíc a světlo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
600
500
Výhled na Florencii ze San…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
200
200
Výzkum pro Sen Arkády
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Subsiding of the Waters…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Study for The Voyage of Lif…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
View on the Catskill, Early…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Putování života: Dětství
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
700
700
The Titan's Goblet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
From the Top of Kaaterskill…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Thomas Cole vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
49 100
86,9%
telefony
6 500
11,5%
tablety
900
1,6%
V jakých jazycích je Thomas Cole čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
1 400
37,8%
anglicky
1 200
32,4%
polsky
300
8,1%
česky
200
5,4%
portugalsky
200
5,4%
italsky
100
2,7%
gruzínštinou
100
2,7%
rumunsky
100
2,7%
rusky
100
2,7%
Jak vypadají denní návštěvy u Thomas Cole a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 26 Zář
3 200
ne 27 Zář
1 800
po 28 Zář
3 400
út 29 Zář
2 700
st 30 Zář
1 000
čt 1 Říj
2 400
pá 2 Říj
1 800
so 3 Říj
1 100
ne 4 Říj
1 500
po 5 Říj
800
út 6 Říj
700
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
600
út 13 Říj
900
st 14 Říj
800
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
1 200
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Thomas Cole: rychlé odpovědi
Které dílo má u Thomas Cole nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Putování života: Dětství: 2 600 návštěv, což představuje 4% z celkového počtu zhlédnutí umělce Thomas Cole. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Thomas Cole?
56 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 4 500 na stránce umělce a 52 000 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Thomas Cole na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (87%), telefony (12%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 87%.
Čtou si lidé o Thomas Cole v několika jazycích?
Ano: francouzsky (38%), anglicky (32%) a polsky (8%). Nejčastější jazyk je francouzsky s podílem 38%.
Existuje nějaký druh díla od Thomas Cole, který lidé preferují?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 54% návštěv pro 22% katalogu.