Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Daniell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Daniell: údaje v několika řádcích
Eddystone Lighthouse, During a Storm je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 7% všech zobrazení umělce William Daniell. Následují A State Procession In India a Old Court House And Writers Building. Součet prohlídek stránky umělce (1 900 prohlídek) a děl (2 300 prohlídek) činí celkem 4 200. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 300%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (3 200 návštěv). Podle zařízení: počítače (81%), telefony (17%) a tablety (2%). Návštěvy vykazují preferenci pro Měkké stínění (Jasnost světla), což představuje 26% návštěv oproti 12% v katalogu.
William Daniell: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce William Daniell.
-
1
Eddystone Lighthouse, During a Storm
200 návštěv · 7,4%
-
2
A State Procession In India
200 návštěv · 7,4%
-
3
Old Court House And Writers Building
200 návštěv · 7,4%
-
4
Village Jogiana, Near Duggada, Kotdwar, Uttarakhand
200 návštěv · 7,4%
-
5
Deer In A Wooded Landscape
200 návštěv · 7,4%
-
6
Ousoor In The Mysore
200 návštěv · 7,4%
-
7
Select views of Windsor Castle Windsor Castle from the north west. The quadrangle, Windsor Castle. Windsor Castle from Eton. South east view of Windsor Castle. Windsor Castle from near the Brocas Meadow. Windsor Castle from the Brocas Meadow. View fr....
100 návštěv · 3,7%
-
8
Landing on the Beach at Madras, India
100 návštěv · 3,7%
-
9
Egg Boats off Macao, China
100 návštěv · 3,7%
-
10
The Mast House and Brunswick Dock at Blackwall, 1803
100 návštěv · 3,7%
Kdy lidé navštěvují stránku William Daniell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 200 | 2 000 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 500 | 300 |
Kdy jsou díla umělce William Daniell prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci William Daniell ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 11,1% |
| Měkké stínění | 12,0% | 25,9% |
| Střední jas | 24,0% | 14,8% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 33,3% |
| Luminózní | 12,0% | 14,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 25,9% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 51,8% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 18,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 3,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 70,8% | 66,7% |
| Zemité tóny | 18,8% | 29,2% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 4,2% |
| Monochromní | 2,1% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 29,6% |
| Vyvážená | 68,0% | 63,0% |
| Živobylé | 12,0% | 7,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 14,8% |
| Jemný | 14,0% | 14,8% |
| Vyvážený | 20,0% | 14,8% |
| Výrazný | 16,0% | 14,8% |
| Prohlášení | 38,0% | 40,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 66,0% | 55,6% |
Jaké jsou nejlepší díla William Daniell měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A State Procession In India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Select views of Windsor Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dunford Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer In A Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Ruins Of The Naurattan, Sas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Long Walk, Windsor Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet At Guildhall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Excavated Temple on Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape In Northern India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Arundel Castle From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce William Daniell?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 81,0% |
| telefony | 700 | 16,7% |
| tablety | 100 | 2,4% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce William Daniell?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| arabsky | 200 | 33,3% |
| řecky | 200 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 16,7% |
| Chinese | 100 | 16,7% |
Kolik je denních návštěv u William Daniell a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 200 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o William Daniell
Která díla od William Daniell si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Eddystone Lighthouse, During a Storm s 200 návštěvami nebo 7% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum William Daniell na ArtsDot.com?
- 4 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 900 na stránce umělce a 2 300 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum William Daniell?
- Publikum pochází z počítače (81%), telefony (17%) a tablety (2%); počítače tvoří 81% návštěv.
Která díla William Daniell nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Měkké stínění (Jasnost světla) tvoří 26% prohlídek, ačkoliv představují pouze 12% katalogu.