Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Théo van Rysselberghe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Théo van Rysselberghe
Lidé otevírají Summer Afternoon (also known as Apres-Midi d'ete) častěji než jakékoliv jiné dílo od Théo van Rysselberghe: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 3% všech zobrazení. Portrait of Marguerite van Mons a Rainbow over Veere doplňují pódiun. Théo van Rysselberghe celkem zaznamenal 26 500 návštěv, z toho 3 600 na stránce umělce a 22 900 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 72% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 20 500 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (88%), telefony (10%) a tablety (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 52% návštěv, přestože tvoří pouze 31% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Théo van Rysselberghe
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Théo van Rysselberghe s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Théo van Rysselberghe měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
900
Čec 2026
1 500
19 000
Srp 2026
500
1 300
Zář 2026
1 400
1 700
Jakou pozornost získávají díla Théo van Rysselberghe celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Théo van Rysselberghe?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
42,9%
53,6%
Klidná atmosféra
21,4%
11,1%
Elegance
7,1%
11,1%
Romantický
7,1%
7,2%
Klasické
0,0%
5,2%
Eterický
7,1%
4,6%
Zemité tóny
7,1%
2,6%
Nostalgický
7,1%
2,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
32,7%
Reflektivní
33,3%
31,4%
Klidná
0,0%
13,5%
Melancholický
6,7%
7,0%
Radostný
13,3%
5,8%
Energický
6,7%
3,9%
Nadějný
0,0%
3,9%
Pohodlné a uklidňující
6,7%
0,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
9,9%
Měkké stínění
24,0%
14,4%
Střední jas
46,0%
34,2%
Jasná rovnováha
22,0%
37,9%
Luminózní
6,0%
3,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
8,0%
13,6%
Jemné odstíny
14,0%
23,1%
Vyvážená jemnost
46,0%
38,7%
Jasná barevná přítomnost
30,0%
23,5%
Sytá barva
2,0%
1,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
31,4%
51,6%
Zemité tóny
37,1%
26,3%
Tmavé tóny
22,9%
19,5%
Pastelové barvy
5,7%
1,1%
Monochromní
2,9%
0,5%
Přírodní motivy
0,0%
1,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
9,0%
Vyvážená
56,0%
59,3%
Živobylé
38,0%
31,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
7,4%
Jemný
14,0%
16,5%
Vyvážený
4,0%
8,2%
Výrazný
26,0%
27,2%
Prohlášení
48,0%
40,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
46,0%
47,3%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
14,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
14,4%
Silná barevná jednotnost
28,0%
17,3%
Jednotná paleta
12,0%
7,0%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Théo van Rysselberghe v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of Jean Cepeinick
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Children of Francois va…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
Darío de Regoyos playing th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self Portrait with Pipe [sk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Maria Sethe at the Harmonium
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fountain at Sans-Souci, Pot…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lady in a Veil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Marguerite van…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
500
Sailboats and Estuary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Auguste Perret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Théo van Rysselberghe vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
23 400
88,3%
telefony
2 600
9,8%
tablety
500
1,9%
V jakých jazycích je Théo van Rysselberghe čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
800
44,4%
německy
500
27,8%
anglicky
200
11,1%
španělsky
100
5,6%
italsky
100
5,6%
nizozemsky
100
5,6%
Jak vypadají denní návštěvy u Théo van Rysselberghe a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
100
út 29 Zář
200
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
300
po 12 Říj
200
út 13 Říj
300
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
400
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
300
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
300
so 31 Říj (předpověď)
400
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
300
st 4 Lis (předpověď)
300
čt 5 Lis (předpověď)
400
pá 6 Lis (předpověď)
400
Théo van Rysselberghe: rychlé odpovědi
Které dílo má u Théo van Rysselberghe nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Summer Afternoon (also known as Apres-Midi d'ete): 800 návštěv, což představuje 3% z celkového počtu zhlédnutí umělce Théo van Rysselberghe. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Théo van Rysselberghe?
26 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 3 600 na stránce umělce a 22 900 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Théo van Rysselberghe na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (88%), telefony (10%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 88%.
Existuje nějaký druh díla od Théo van Rysselberghe, který lidé preferují?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 52% návštěv pro 31% katalogu.