Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stephen Shore na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stephen Shore: údaje v několika řádcích
U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 36% všech zobrazení umělce Stephen Shore. Následují Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas a Merced River, Yosemite National Park, California. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (400 prohlídek) činí celkem 900. Zájem klesl o 100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (700 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemné odstíny (Nasycení barev), což představuje 64% návštěv oproti 35% v katalogu.
Stephen Shore: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Stephen Shore.
-
1
U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon, 1973
500 návštěv · 35,7%
-
2
Michael and Sandy Marsh, Amarillo, Texas, 1974
400 návštěv · 28,6%
-
3
Merced River, Yosemite National Park, California, 1979
200 návštěv · 14,3%
-
4
Fort Lauderdale Yankee Stadium, Fort Lauderdale, Florida (Graig Nettles), 1978
100 návštěv · 7,1%
-
5
Isaak Bakmayev's Medals, Berdichev, Ukraine, 2012
100 návštěv · 7,1%
-
6
4 Part Variation, 1969
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Stephen Shore?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Stephen Shore prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Stephen Shore ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 52,9% | 35,7% |
| Střední jas | 35,3% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 11,8% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,9% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 35,3% | 64,3% |
| Vyvážená jemnost | 11,8% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,7% | 57,1% |
| Vyvážená | 35,3% | 42,9% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,8% | 35,7% |
| Výrazný | 35,3% | 21,4% |
| Prohlášení | 41,2% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,3% | 57,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 41,2% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Stephen Shore měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michael and Sandy Marsh, Am… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| El Paso Street, El Paso, Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 Part Variation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast, Trail's End Rest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foothill Road, Beverly Hill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deerfield Street, Greenfiel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| U.S. 10, Post Falls, Idaho | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castine, Maine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meeting Street, Charleston,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ginger Shore, Causeway Inn,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Stephen Shore?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Stephen Shore a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Stephen Shore
Která díla od Stephen Shore si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve U.S. 97, South of Klamath Falls, Oregon s 500 návštěvami nebo 36% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Stephen Shore na ArtsDot.com?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 400 u jeho děl.
Která díla Stephen Shore nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 64% prohlídek, ačkoliv představují pouze 35% katalogu.