Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Simon Du Bois na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Simon Du Bois
Lidé otevírají Aernout van Citters (1661-1718), Son of Aernout van Citters and Christina de Brauw, Simon Dubois, 1690 - 1708 častěji než jakékoliv jiné dílo od Simon Du Bois: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. John Sheffield (1648–1720), 3rd Earl of Mulgrave, Later Marquess of Normanby, then 1st Duke of the County of Buckingham and of Normanby, KG, PC a Sir William Jones Knight doplňují pódiun. Simon Du Bois celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jednotná paleta (Harmonie barev) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 29% katalogu.
Top 5: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Simon Du Bois
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 5 děl umělce Simon Du Bois s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Aernout van Citters (1661-1718), Son of Aernout van Citters and Christina de Brauw, Simon Dubois, 1690 - 1708, 1708
200 návštěv · 33,3%
-
2
John Sheffield (1648–1720), 3rd Earl of Mulgrave, Later Marquess of Normanby, then 1st Duke of the County of Buckingham and of Normanby, KG, PC, 1698
100 návštěv · 16,7%
-
3
Sir William Jones Knight, 1682
100 návštěv · 16,7%
-
4
Anna van Citters (1664-94), Daughter of Aernout van Citters and Josina Parduyn, Simon Dubois, 1690 - 1694, 1694
100 návštěv · 16,7%
-
5
Johanna van Citters (1672-1740), Sister of Anna van Citters, Simon Dubois, 1693, 1693
100 návštěv · 16,7%
Jaká je popularita stránky Simon Du Bois měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Simon Du Bois celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Simon Du Bois?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Závažný a tklivý | 37,5% | 66,7% |
| Dramatický | 31,2% | 0,0% |
| Reflektivní | 18,8% | 16,7% |
| Radostný | 6,2% | 16,7% |
| Klidná | 6,2% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 64,7% | 100,0% |
| Měkké stínění | 29,4% | 0,0% |
| Střední jas | 5,9% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,1% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 35,3% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 17,6% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,7% | 66,7% |
| Vyvážená | 35,3% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,8% | 33,3% |
| Jemný | 41,2% | 33,3% |
| Vyvážený | 23,5% | 16,7% |
| Výrazný | 23,5% | 16,7% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,5% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 29,4% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 29,4% | 66,7% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Simon Du Bois v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir Christopher Conyers (16… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oath of the King, the Queen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glorification of Louis XVI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| France Receives from the Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hope of Happiness, Dedicate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth, Lady Jones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman, pr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Jones Knight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Inscribed as 'A Son of Sir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Josina Clara van Citters (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Simon Du Bois čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Simon Du Bois a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Simon Du Bois: rychlé odpovědi
Které dílo má u Simon Du Bois nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Aernout van Citters (1661-1718), Son of Aernout van Citters and Christina de Brauw, Simon Dubois, 1690 - 1708: 200 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Simon Du Bois. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 5.
Kolik návštěv má Simon Du Bois?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 200 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Simon Du Bois, který lidé preferují?
- Ano, Jednotná paleta (Harmonie barev): 67% návštěv pro 29% katalogu.