Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Šibata Zešin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Šibata Zešin v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Šibata Zešin na ArtsDot.com dílo Doll Festival: 400 návštěv, což představuje 13% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Kettle and Box with Paint Brushes a Flowers and Leaves. Celkem bylo zaznamenáno 4 000 návštěv u Šibata Zešin: 1 600 návštěv stránky umělce a 2 400 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 88% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 900 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (82%), telefony (15%) a tablety (2%). Návštěvníci mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): 53% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 32% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Šibata Zešin
Toto je 10 děl umělce Šibata Zešin, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Doll Festival, 1800
400 návštěv · 13,3%
-
2
Kettle and Box with Paint Brushes, 1882
300 návštěv · 10,0%
-
3
Flowers and Leaves
300 návštěv · 10,0%
-
4
Lacquer Paintings of Various Subjects: Bird and Willow in Snow, 1882
200 návštěv · 6,7%
-
5
Carp in Waves (Zeshin) and Eagle on a Branch (Rosetsu reverse), 1800
100 návštěv · 3,3%
-
6
Waterfall and Monkeys, 1872
100 návštěv · 3,3%
-
7
Lacquer Paintings of Various Subjects Snow Shelter for a Tree with Sparrow, 1882
100 návštěv · 3,3%
-
8
Brush, 801
100 návštěv · 3,3%
-
9
Fans and Flowers, 1912
100 návštěv · 3,3%
-
10
Rice Stacks and Trees
100 návštěv · 3,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Šibata Zešin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 900 | 2 000 |
| Srp 2026 | 600 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Šibata Zešin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Šibata Zešin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 6,7% |
| Měkké stínění | 22,0% | 16,7% |
| Střední jas | 32,0% | 53,3% |
| Jasná rovnováha | 40,0% | 23,3% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 3,3% |
| Jemné odstíny | 18,0% | 36,7% |
| Vyvážená jemnost | 54,0% | 56,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 3,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,9% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 38,8% | 26,7% |
| Tmavé tóny | 8,2% | 16,7% |
| Monochromní | 4,1% | 6,7% |
| Pastelové barvy | 4,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,0% | 3,3% |
| Vyvážená | 56,0% | 66,7% |
| Živobylé | 26,0% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 44,0% | 43,3% |
| Jemný | 10,0% | 10,0% |
| Vyvážený | 14,0% | 16,7% |
| Výrazný | 16,0% | 26,7% |
| Prohlášení | 16,0% | 3,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 78,0% | 83,3% |
Která díla umělce Šibata Zešin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inkstone Case and Stationer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carp in Waves (Zeshin) and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ghost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lacquer Paintings of Variou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall and Monkeys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cicada on a String | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Carp Ascending a Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Šibata Zešin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 82,5% |
| telefony | 600 | 15,0% |
| tablety | 100 | 2,5% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Šibata Zešin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik návštěv má Šibata Zešin denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 400 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Šibata Zešin na ArtsDot.com
Která díla umělce Šibata Zešin jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Doll Festival se 400 návštěvami (13% všech zobrazení umělce Šibata Zešin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Šibata Zešin na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Šibata Zešin celkem 4 000 návštěv: 1 600 na stránce umělce a 2 400 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Šibata Zešin?
- Většinou na počítače (82%), telefony (15%) a tablety (2%): 82% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Šibata Zešin?
- Preferují Střední jas (Jasnost světla): 53% návštěv oproti 32% v katalogu umělce.