Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacob Xaver Schmuzer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacob Xaver Schmuzer v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Jacob Xaver Schmuzer na ArtsDot.com dílo Fische, Pisces, Poissons XXII: 500 návštěv, což představuje 38% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI a Vögel, Aves, Oiseaux LI. Celkem bylo zaznamenáno 1 300 návštěv u Jacob Xaver Schmuzer: 300 návštěv stránky umělce a 1 000 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 75% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Hravý (Emoční náboj): 50% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 25% katalogu umělce.
7 nejvíce prohlížených děl umělce Jacob Xaver Schmuzer
Toto je 7 děl umělce Jacob Xaver Schmuzer, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Fische, Pisces, Poissons XXII, 1700
500 návštěv · 38,5%
-
2
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI, 1700
200 návštěv · 15,4%
-
3
Vögel, Aves, Oiseaux LI, 1700
200 návštěv · 15,4%
-
4
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLIV, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
5
Fische, Pisces, Poissons XXXIX, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
6
Fische, Pisces, Poissons XXXVII, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
7
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XL, 1700
100 návštěv · 7,7%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Jacob Xaver Schmuzer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Jacob Xaver Schmuzer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Jacob Xaver Schmuzer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 50,0% | 25,0% |
| Hravý | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 100,0% | 100,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 70,0% | 69,2% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 23,1% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 69,2% |
| Vyvážená | 40,0% | 23,1% |
| Živobylé | 10,0% | 7,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 100,0% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 60,0% | 76,9% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 23,1% |
Která díla umělce Jacob Xaver Schmuzer jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vögel, Aves, Oiseaux LI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Jacob Xaver Schmuzer?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Jacob Xaver Schmuzer denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se Jacob Xaver Schmuzer na ArtsDot.com
Která díla umělce Jacob Xaver Schmuzer jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Fische, Pisces, Poissons XXII se 500 návštěvami (38% všech zobrazení umělce Jacob Xaver Schmuzer). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Jacob Xaver Schmuzer na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Jacob Xaver Schmuzer celkem 1 300 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 000 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Jacob Xaver Schmuzer?
- Preferují Hravý (Emoční náboj): 50% návštěv oproti 25% v katalogu umělce.