Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Samuel Melton Fisher na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Samuel Melton Fisher: údaje v několika řádcích
Flower Makers je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 30% všech zobrazení umělce Samuel Melton Fisher. Následují Alice Edwina Munro Ferguson (d.1912), Mrs Alexander Luttrell a Winifred. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 200. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (900 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev), což představuje 50% návštěv oproti 17% v katalogu.
Samuel Melton Fisher: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Samuel Melton Fisher.
-
1
Flower Makers, 1896
300 návštěv · 30,0%
-
2
Alice Edwina Munro Ferguson (d.1912), Mrs Alexander Luttrell, 1911
200 návštěv · 20,0%
-
3
Winifred, 1924
100 návštěv · 10,0%
-
4
Field Marshal Lord Allenby of Megiddo and Felixstowe (1861–1936), GCB, GCMG, 1925
100 návštěv · 10,0%
-
5
Mabel Carlisle, Wife of Hugh Edwardes, 6th Baron Kensington, 1919
100 návštěv · 10,0%
-
6
John William Dodson (1869–1933), 2nd Baron Lord Monk Bretton, Chairman of London County Council
100 návštěv · 10,0%
-
7
Dreams, E dolce dormire
100 návštěv · 10,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Samuel Melton Fisher?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Samuel Melton Fisher prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Samuel Melton Fisher ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 52,2% | 30,0% |
| Měkké stínění | 26,1% | 20,0% |
| Střední jas | 21,7% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,5% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 21,7% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 34,8% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,9% | 40,0% |
| Vyvážená | 39,1% | 60,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,1% | 10,0% |
| Jemný | 34,8% | 40,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 0,0% |
| Výrazný | 26,1% | 10,0% |
| Prohlášení | 8,7% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,4% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,7% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 52,2% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 8,7% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Samuel Melton Fisher měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Chess Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winifred | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moonlight Sonata, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Henry Church Maxwell Ly… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Makers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| A Moonlight Sonata, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Swing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hugh Edwardes, 6th Baron Ke… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mabel Carlisle, Wife of Hug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hugh Edwardes (1873–1938),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Samuel Melton Fisher?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Samuel Melton Fisher a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Samuel Melton Fisher
Která díla od Samuel Melton Fisher si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Flower Makers s 300 návštěvami nebo 30% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Samuel Melton Fisher na ArtsDot.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla Samuel Melton Fisher nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 17% katalogu.