Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salvador Dalí na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Salvador Dalí: údaje v několika řádcích
Rozpad perzistence paměti, 1952-54 je hvězdou: 121 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 18% všech zobrazení umělce Salvador Dalí. Následují Els Elefants a Kristus svatého Jana Křtitele. Součet prohlídek stránky umělce (173 700 prohlídek) a děl (388 300 prohlídek) činí celkem 562 000. Zájem klesl o 26% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (306 500 návštěv). Nejčastější jazyky publika: anglicky (27%), španělsky (12%) a švédsky (8%). Nejčastější země diváků: Spojené státy americké (8%), Itálie (8%) a Jižní Korea (6%). Podle zařízení: počítače (58%), telefony (36%) a tablety (5%). Návštěvy vykazují preferenci pro Mystický (Atmosféra), což představuje 72% návštěv oproti 47% v katalogu.
Salvador Dalí: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Salvador Dalí.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
500
3 900
Čec 2026
42 100
264 400
Srp 2026
47 100
96 800
Zář 2026
84 000
23 200
Kdy jsou díla umělce Salvador Dalí prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Salvador Dalí ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
46,9%
72,1%
Dramatický
26,5%
12,7%
Klidná atmosféra
4,1%
4,0%
Eterický
12,2%
3,7%
Pokojný
2,0%
3,2%
Elegance
2,0%
1,9%
Romantický
2,0%
1,5%
Nostalgický
2,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
59,2%
46,7%
Melancholický
16,3%
31,3%
Reflektivní
4,1%
6,3%
Duchovní
6,1%
6,1%
Dramatický
8,2%
4,4%
Napětí
2,0%
2,1%
Závažný a tklivý
0,0%
1,1%
Pokojný
0,0%
0,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
12,4%
Měkké stínění
28,0%
37,6%
Střední jas
28,0%
31,4%
Jasná rovnováha
26,0%
13,0%
Luminózní
12,0%
5,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
16,6%
Jemné odstíny
22,0%
21,2%
Vyvážená jemnost
28,0%
38,5%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
17,1%
Sytá barva
2,0%
6,6%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
27,0%
36,0%
Tmavé tóny
10,8%
29,1%
Neutrální tóny
46,0%
28,4%
Přírodní motivy
5,4%
3,3%
Pastelové barvy
5,4%
2,6%
Monochromní
5,4%
0,5%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
19,8%
Vyvážená
48,0%
50,7%
Živobylé
32,0%
29,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
10,9%
Jemný
20,0%
11,4%
Vyvážený
14,0%
11,0%
Výrazný
24,0%
32,1%
Prohlášení
32,0%
34,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
22,0%
12,1%
Vyvážená harmonie
16,0%
10,4%
Silná barevná jednotnost
26,0%
42,9%
Jednotná paleta
22,0%
14,5%
Jaké jsou nejlepší díla Salvador Dalí měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Rozpad perzistence paměti,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
33 400
30 100
1 300
Els Elefants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 200
8 800
800
Křížování (Korpus Hyperkubu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 800
1 200
0
Heads Full of Clouds (Dipty…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 600
2 500
100
Kubistický portrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 000
0
Labutě odrážející slony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
500
1 000
Nekonečné Enigma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
400
0
Kristus svatého Jana Křtite…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 800
4 600
900
Loď
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
100
Enigma Hitlera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
2 100
0
Jaká zařízení používá publikum umělce Salvador Dalí?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
327 000
58,2%
telefony
205 000
36,5%
tablety
30 000
5,3%
Jakými jazyky mluví publikum umělce Salvador Dalí?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
22 500
27,0%
španělsky
10 000
12,0%
švédsky
6 900
8,3%
rusky
6 300
7,6%
francouzsky
5 800
7,0%
italsky
4 900
5,9%
německy
4 200
5,0%
korejsky
3 500
4,2%
nizozemsky
2 900
3,5%
portugalsky
2 500
3,0%
Kolik je denních návštěv u Salvador Dalí a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
12 100
so 26 Zář
12 700
ne 27 Zář
14 000
po 28 Zář
16 500
út 29 Zář
17 500
st 30 Zář
21 100
čt 1 Říj
18 300
pá 2 Říj
13 700
so 3 Říj
11 700
ne 4 Říj
18 700
po 5 Říj
15 500
út 6 Říj
18 600
st 7 Říj
22 600
čt 8 Říj
17 000
pá 9 Říj
17 500
so 10 Říj
16 200
ne 11 Říj
21 000
po 12 Říj
21 100
út 13 Říj
25 100
st 14 Říj
21 900
čt 15 Říj
20 500
pá 16 Říj (předpověď)
18 200
so 17 Říj (předpověď)
17 000
ne 18 Říj (předpověď)
22 500
po 19 Říj (předpověď)
22 300
út 20 Říj (předpověď)
25 700
st 21 Říj (předpověď)
27 500
čt 22 Říj (předpověď)
23 400
pá 23 Říj (předpověď)
19 500
so 24 Říj (předpověď)
18 200
ne 25 Říj (předpověď)
24 100
po 26 Říj (předpověď)
23 900
út 27 Říj (předpověď)
27 500
st 28 Říj (předpověď)
29 500
čt 29 Říj (předpověď)
25 100
pá 30 Říj (předpověď)
20 600
so 31 Říj (předpověď)
19 300
ne 1 Lis (předpověď)
25 500
po 2 Lis (předpověď)
25 200
út 3 Lis (předpověď)
29 100
st 4 Lis (předpověď)
31 200
čt 5 Lis (předpověď)
26 500
Časté dotazy o Salvador Dalí
Která díla od Salvador Dalí si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Rozpad perzistence paměti, 1952-54 s 121 400 návštěvami nebo 18% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Salvador Dalí na ArtsDot.com?
562 000 návštěv za dvanáct měsíců: 173 700 na stránce umělce a 388 300 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Salvador Dalí?
Publikum pochází z počítače (58%), telefony (36%) a tablety (5%); počítače tvoří 58% návštěv.
Jakým jazykem mluví publikum umělce Salvador Dalí?
anglicky (27%), španělsky (12%) a švédsky (8%). Prvním jazykem je anglicky, který pokrývá 27% návštěvníků.
Která díla Salvador Dalí nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Mystický (Atmosféra) tvoří 72% prohlídek, ačkoliv představují pouze 47% katalogu.