Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salomon Van Ruysdael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Salomon Van Ruysdael: údaje v několika řádcích
After the Rain je hvězdou: 1 000 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 36% všech zobrazení umělce Salomon Van Ruysdael. Následují A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool a Still-Life with a Turkey. Součet prohlídek stránky umělce (1 200 prohlídek) a děl (2 400 prohlídek) činí celkem 3 600. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (2 500 návštěv). Podle zařízení: počítače (81%) a telefony (19%). Návštěvy vykazují preferenci pro Měkké stínění (Jasnost světla), což představuje 64% návštěv oproti 18% v katalogu.
Salomon Van Ruysdael: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Salomon Van Ruysdael.
-
1
After the Rain, 1631
1 000 návštěv · 35,7%
-
2
A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659
200 návštěv · 7,1%
-
3
Still-Life with a Turkey, 1661
200 návštěv · 7,1%
-
4
A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape
200 návštěv · 7,1%
-
5
A River Landscape with Fishermen
200 návštěv · 7,1%
-
6
River scene with ferry boat, 1650
100 návštěv · 3,6%
-
7
Seascape with Sailing Boat on the Left
100 návštěv · 3,6%
-
8
River View with a Ferry and a Bastion, 1664
100 návštěv · 3,6%
-
9
Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645
100 návštěv · 3,6%
-
10
A Country Road, 1648
100 návštěv · 3,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Salomon Van Ruysdael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 1 000 | 1 500 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Salomon Van Ruysdael prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Salomon Van Ruysdael ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 50,0% | 72,2% |
| Pokojný | 33,3% | 11,1% |
| Nostalgický | 16,7% | 5,6% |
| Reflektivní | 0,0% | 11,1% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,0% | 64,3% |
| Střední jas | 28,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 46,0% | 10,7% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,0% | 35,7% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 67,9% |
| Vyvážená | 40,0% | 32,1% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 3,6% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 32,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 17,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 3,6% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 64,3% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 14,3% |
Jaké jsou nejlepší díla Salomon Van Ruysdael měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with a Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawing the Eel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River View with a Ferry and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River scene with ferry boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape at Arnheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ferryboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Salomon Van Ruysdael?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 80,6% |
| telefony | 700 | 19,4% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Salomon Van Ruysdael?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Salomon Van Ruysdael a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Salomon Van Ruysdael
Která díla od Salomon Van Ruysdael si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve After the Rain s 1 000 návštěvami nebo 36% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Salomon Van Ruysdael na ArtsDot.com?
- 3 600 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na stránce umělce a 2 400 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Salomon Van Ruysdael?
- Publikum pochází z počítače (81%) a telefony (19%); počítače tvoří 81% návštěv.
Která díla Salomon Van Ruysdael nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Měkké stínění (Jasnost světla) tvoří 64% prohlídek, ačkoliv představují pouze 18% katalogu.