Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rubens Peale na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rubens Peale v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Rubens Peale na ArtsDot.com dílo Still life of Apples,Grapes and Pears: 300 návštěv, což představuje 30% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher a Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches. Celkem bylo zaznamenáno 1 900 návštěv u Rubens Peale: 900 návštěv stránky umělce a 1 000 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážený (Kontrast): 40% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 12% katalogu umělce.
7 nejvíce prohlížených děl umělce Rubens Peale
Toto je 7 děl umělce Rubens Peale, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Still life of Apples,Grapes and Pears
300 návštěv · 30,0%
-
2
Basket of Peaches with Ostrich Egg and Cream Pitcher
200 návštěv · 20,0%
-
3
Still Life with Grapes, Watermelon, and Peaches, 1863
100 návštěv · 10,0%
-
4
Wedding Cake, Wine, Almonds, and Raisins, 1860
100 návštěv · 10,0%
-
5
Cake and Wine Glass
100 návštěv · 10,0%
-
6
Still Life With Crystal Compote
100 návštěv · 10,0%
-
7
From Nature in the Garden
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Rubens Peale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 900 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Rubens Peale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Rubens Peale?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,2% | 80,0% |
| Měkké stínění | 18,8% | 10,0% |
| Střední jas | 25,0% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 70,0% |
| Vyvážená jemnost | 37,5% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 40,0% |
| Vyvážená | 75,0% | 60,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 10,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 40,0% |
| Výrazný | 37,5% | 40,0% |
| Prohlášení | 25,0% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 30,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 18,8% | 20,0% |
Která díla umělce Rubens Peale jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Ruffed Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Grapes, Wat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life of Apples,Grapes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still Life SilverBasket of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Partridges in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cake and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Quail in Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Crystal Com… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still Life with Watermelon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Rubens Peale?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| japonsky | 100 | 33,3% |
Kolik návštěv má Rubens Peale denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Rubens Peale na ArtsDot.com
Která díla umělce Rubens Peale jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Still life of Apples,Grapes and Pears se 300 návštěvami (30% všech zobrazení umělce Rubens Peale). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Rubens Peale na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Rubens Peale celkem 1 900 návštěv: 900 na stránce umělce a 1 000 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Rubens Peale?
- Preferují Vyvážený (Kontrast): 40% návštěv oproti 12% v katalogu umělce.