Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rowland Langmaid na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Rowland Langmaid
Lidé otevírají Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963) častěji než jakékoliv jiné dílo od Rowland Langmaid: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% všech zobrazení. Warships at Sea a Landing at Sicily, 10 July 1943 doplňují pódiun. Rowland Langmaid celkem zaznamenal 2 700 návštěv, z toho 800 na stránce umělce a 1 900 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 57% návštěv, přestože tvoří pouze 30% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Rowland Langmaid
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Rowland Langmaid s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963), 1942
400 návštěv · 19,0%
-
2
Warships at Sea, 1945
200 návštěv · 9,5%
-
3
Landing at Sicily, 10 July 1943, 1943
200 návštěv · 9,5%
-
4
HMS' Lanner' and 'Salvia' under Bomb Attack in Suda Bay, 1941
200 návštěv · 9,5%
-
5
Destroyer Attacking the 'Littorio', 1945
100 návštěv · 4,8%
-
6
HMS 'Malaya' Refuelling Destroyers at Sea, 1944
100 návštěv · 4,8%
-
7
Bombardment of Bardia by HMS 'Barham', 1945
100 návštěv · 4,8%
-
8
Dawn, Action Stations, Malta, 1945
100 návštěv · 4,8%
-
9
HM The King Leaves for Normandy in HMS 'Arethusa', 16 June 1944
100 návštěv · 4,8%
-
10
Force H off Gibraltar, 1940, 1940
100 návštěv · 4,8%
Jaká je popularita stránky Rowland Langmaid měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 800 | 1 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Rowland Langmaid celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Rowland Langmaid?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,1% | 4,8% |
| Střední jas | 30,3% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 54,5% | 38,1% |
| Luminózní | 3,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 75,8% | 81,0% |
| Jemné odstíny | 24,2% | 19,1% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 84,0% | 71,4% |
| Zemité tóny | 4,0% | 28,6% |
| Monochromní | 12,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 51,5% | 47,6% |
| Vyvážená | 48,5% | 52,4% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 42,4% | 19,1% |
| Jemný | 36,4% | 42,9% |
| Vyvážený | 15,2% | 19,1% |
| Výrazný | 3,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 3,0% | 19,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 27,3% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 4,8% |
| Vyvážená harmonie | 12,1% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 39,4% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 12,1% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Rowland Langmaid v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HMS 'Manchester' and Other… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Andrew Browne Cunni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 0 | 0 |
| HMS 'Dido', 'Ajax' and 'Ori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matapan Phase 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bombardment of Bardia by HM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Matapan, 30 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Warships at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Destroyer Attacking the 'Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Malta Convoy Goes Throu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off 'Mike' Beach from the K… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Rowland Langmaid čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Rowland Langmaid a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Rowland Langmaid: rychlé odpovědi
Které dílo má u Rowland Langmaid nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Admiral Andrew Browne Cunningham (1883–1963): 400 návštěv, což představuje 19% z celkového počtu zhlédnutí umělce Rowland Langmaid. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Rowland Langmaid?
- 2 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 800 na stránce umělce a 1 900 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Rowland Langmaid, který lidé preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 57% návštěv pro 30% katalogu.