Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rose Maynard Bartonová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rose Maynard Bartonová: údaje v několika řádcích
Emperor Penguins je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 7% všech zobrazení umělce Rose Maynard Bartonová. Následují London Street Scene a Relieving [the] Guard. Součet prohlídek stránky umělce (300 prohlídek) a děl (2 700 prohlídek) činí celkem 3 000. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (2 500 návštěv). Podle zařízení: počítače (97%) a telefony (3%). Návštěvy vykazují preferenci pro Ztlumené (Nasycení barev), což představuje 68% návštěv oproti 42% v katalogu.
Rose Maynard Bartonová: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Rose Maynard Bartonová.
-
1
Emperor Penguins
200 návštěv · 7,1%
-
2
London Street Scene
200 návštěv · 7,1%
-
3
Relieving [the] Guard
200 návštěv · 7,1%
-
4
A View Of Butt Bridge
200 návštěv · 7,1%
-
5
Raindrops On Fuchsia
100 návštěv · 3,6%
-
6
Cobbler's Shop In Lancelot Place
100 návštěv · 3,6%
-
7
Molly
100 návštěv · 3,6%
-
8
A Sunny Cornfield
100 návštěv · 3,6%
-
9
Village Scene
100 návštěv · 3,6%
-
10
Wallflowers
100 návštěv · 3,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Rose Maynard Bartonová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 100 | 2 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Rose Maynard Bartonová prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Rose Maynard Bartonová ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 3,6% |
| Měkké stínění | 14,0% | 3,6% |
| Střední jas | 22,0% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 46,4% |
| Luminózní | 6,0% | 3,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 67,9% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 3,6% |
| Sytá barva | 6,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 62,2% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 4,2% |
| Zemité tóny | 13,3% | 12,5% |
| Pastelové barvy | 4,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 42,9% |
| Vyvážená | 40,0% | 50,0% |
| Živobylé | 30,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 50,0% | 46,4% |
| Vyvážený | 18,0% | 21,4% |
| Výrazný | 18,0% | 17,9% |
| Prohlášení | 4,0% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 17,9% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 10,7% |
Jaké jsou nejlepší díla Rose Maynard Bartonová měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Doorway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunny Cornfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Chelsea Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyde Park in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St George's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relieving | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Hospital Kilmainham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marching Band And Crowd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A London Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View Of Butt Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Rose Maynard Bartonová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 96,7% |
| telefony | 100 | 3,3% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Rose Maynard Bartonová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Rose Maynard Bartonová a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Rose Maynard Bartonová
Která díla od Rose Maynard Bartonová si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Emperor Penguins s 200 návštěvami nebo 7% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Rose Maynard Bartonová na ArtsDot.com?
- 3 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 2 700 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Rose Maynard Bartonová?
- Publikum pochází z počítače (97%) a telefony (3%); počítače tvoří 97% návštěv.
Která díla Rose Maynard Bartonová nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Ztlumené (Nasycení barev) tvoří 68% prohlídek, ačkoliv představují pouze 42% katalogu.