Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Tatin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Robert Tatin: údaje v několika řádcích
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 8% všech zobrazení umělce Robert Tatin. Následují Arcane VI a La Belle Epoque. Součet prohlídek stránky umělce (1 300 prohlídek) a děl (3 600 prohlídek) činí celkem 4 900. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 200%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (3 200 návštěv). Podle zařízení: počítače (65%), telefony (33%) a tablety (2%). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená (Intenzita barev), což představuje 55% návštěv oproti 44% v katalogu.
Robert Tatin: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Robert Tatin.
-
1
Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches
400 návštěv · 7,8%
-
2
Arcane VI
400 návštěv · 7,8%
-
3
La Belle Epoque
400 návštěv · 7,8%
-
4
Les Mystères de la Femme
300 návštěv · 5,9%
-
5
Coup de Tête
300 návštěv · 5,9%
-
6
Sinaï ou Fleur de Lys
300 návštěv · 5,9%
-
7
Lunaison
200 návštěv · 3,9%
-
8
Maryvonne Fille de Lune
200 návštěv · 3,9%
-
9
Le Cirque
200 návštěv · 3,9%
-
10
Men Dü
200 návštěv · 3,9%
Kdy lidé navštěvují stránku Robert Tatin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 2 700 |
| Srp 2026 | 200 | 700 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 200 |
Kdy jsou díla umělce Robert Tatin prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Robert Tatin ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 5,9% |
| Měkké stínění | 68,0% | 72,5% |
| Střední jas | 20,0% | 21,6% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 41,2% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 35,3% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 23,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 94,3% | 89,3% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 7,1% |
| Neutrální tóny | 2,9% | 3,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 45,1% |
| Vyvážená | 44,0% | 54,9% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 2,0% |
| Jemný | 14,0% | 13,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 11,8% |
| Výrazný | 44,0% | 37,2% |
| Prohlášení | 26,0% | 35,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 44,0% | 43,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 7,8% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 13,7% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 5,9% |
Jaké jsou nejlepší díla Robert Tatin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les Mystères de la Femme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Le Cirque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maryvonne Fille de Lune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arcane VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Jean de Luz Porte Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnaval de Rio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Café de Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Robert Tatin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 65,3% |
| telefony | 1 600 | 32,7% |
| tablety | 100 | 2,0% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Robert Tatin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Robert Tatin a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 1 000 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Robert Tatin
Která díla od Robert Tatin si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches s 400 návštěvami nebo 8% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Robert Tatin na ArtsDot.com?
- 4 900 návštěv za dvanáct měsíců: 1 300 na stránce umělce a 3 600 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Robert Tatin?
- Publikum pochází z počítače (65%), telefony (33%) a tablety (2%); počítače tvoří 65% návštěv.
Která díla Robert Tatin nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 55% prohlídek, ačkoliv představují pouze 44% katalogu.