Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Richard Wilson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Richard Wilson v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Richard Wilson na ArtsDot.com dílo The foundling hospital: 300 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Meleager and Atalanta a Valley of the Mawddach with Cader Idris Beyond. Celkem bylo zaznamenáno 6 700 návštěv u Richard Wilson: 1 500 návštěv stránky umělce a 5 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 33% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 5 600 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (97%) a telefony (3%). Návštěvníci mají sklon k Monochromní (Intenzita barev): 60% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 42% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Richard Wilson
Toto je 10 děl umělce Richard Wilson, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The foundling hospital
300 návštěv · 5,3%
-
2
Meleager and Atalanta, 1770
200 návštěv · 3,5%
-
3
Valley of the Mawddach with Cader Idris Beyond
200 návštěv · 3,5%
-
4
Portrait of a Man
200 návštěv · 3,5%
-
5
Hadrian's Villa, near Tivoli
200 návštěv · 3,5%
-
6
Landscape with Diana and Callisto
200 návštěv · 3,5%
-
7
Dinas Bran Castle, near Llangollen
200 návštěv · 3,5%
-
8
Dover castle
200 návštěv · 3,5%
-
9
View of Snowdon from Llyn Nantlle, 1766
100 návštěv · 1,8%
-
10
The Mawddach Valley and Cader Idris, 1774
100 návštěv · 1,8%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Richard Wilson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 300 | 300 |
| Čec 2026 | 1 100 | 4 500 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Richard Wilson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Richard Wilson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 38,0% | 45,6% |
| Měkké stínění | 32,0% | 28,1% |
| Střední jas | 24,0% | 22,8% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 1,8% |
| Luminózní | 0,0% | 1,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 42,1% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 31,6% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 22,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 3,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,0% | 65,0% |
| Tmavé tóny | 12,0% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 16,0% | 10,0% |
| Přírodní motivy | 4,0% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 5,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 59,7% |
| Vyvážená | 46,0% | 35,1% |
| Živobylé | 12,0% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 17,5% |
| Jemný | 10,0% | 3,5% |
| Vyvážený | 4,0% | 8,8% |
| Výrazný | 12,0% | 14,0% |
| Prohlášení | 64,0% | 56,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 21,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 31,6% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 31,6% |
Která díla umělce Richard Wilson jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meleager and Atalanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of Snowdon from Llyn N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mawddach Valley and Cad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Holt Bridge on the River Dee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora Macdonald | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Capriccio with To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Monk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Wilderness in S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince George and Prince Ed… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Richard Wilson?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 500 | 97,0% |
| telefony | 200 | 3,0% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Richard Wilson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| polsky | 200 | 100,0% |
Kolik návštěv má Richard Wilson denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 300 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 500 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 500 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 500 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 500 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Richard Wilson na ArtsDot.com
Která díla umělce Richard Wilson jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The foundling hospital se 300 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Richard Wilson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Richard Wilson na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Richard Wilson celkem 6 700 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 5 200 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Richard Wilson?
- Většinou na počítače (97%) a telefony (3%): 97% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Richard Wilson?
- Preferují Monochromní (Intenzita barev): 60% návštěv oproti 42% v katalogu umělce.