Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Remedios Varová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Remedios Varová
Lidé otevírají The call častěji než jakékoliv jiné dílo od Remedios Varová: 3 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 8% všech zobrazení. Embroidering the Earth's mantle a Cats' Paradise doplňují pódiun. Remedios Varová celkem zaznamenal 56 400 návštěv, z toho 17 700 na stránce umělce a 38 700 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 93% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 25 600 návštěvami. Webové stránky byly čteny v italsky (20%), švédsky (17%) a španělsky (13%). Publikum je rozmístěno v Švédsko (26%), Itálie (16%) a Mexiko (16%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (56%), telefony (40%) a tablety (4%). Jedna kategorie vyčnívá: Tmavé tóny (Barevná paleta) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 27% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Remedios Varová
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Remedios Varová s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The call
3 500 návštěv · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3 000 návštěv · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1 800 návštěv · 4,1%
-
4
Creation of birds
1 700 návštěv · 3,8%
-
5
Dead leaves
1 600 návštěv · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1 300 návštěv · 2,9%
-
7
The farewell
1 200 návštěv · 2,7%
-
8
Harmony
1 200 návštěv · 2,7%
-
9
The other clock 3
1 100 návštěv · 2,5%
-
10
Premonition
1 100 návštěv · 2,5%
Jaká je popularita stránky Remedios Varová měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 400 |
| Čec 2026 | 6 300 | 19 300 |
| Srp 2026 | 2 600 | 7 700 |
| Zář 2026 | 8 600 | 11 300 |
Jakou pozornost získávají díla Remedios Varová celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Remedios Varová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 32,0% |
| Měkké stínění | 28,0% | 35,1% |
| Střední jas | 12,0% | 14,4% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 6,3% |
| Luminózní | 28,0% | 12,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 26,1% |
| Jemné odstíny | 6,0% | 8,8% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 25,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 26,0% | 34,7% |
| Sytá barva | 4,0% | 5,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 27,1% | 49,9% |
| Zemité tóny | 27,1% | 27,9% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 12,5% |
| Monochromní | 10,4% | 6,1% |
| Pastelové barvy | 10,4% | 3,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 29,3% |
| Vyvážená | 26,0% | 36,5% |
| Živobylé | 28,0% | 34,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 13,3% |
| Jemný | 26,0% | 35,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 17,1% |
| Výrazný | 20,0% | 21,4% |
| Prohlášení | 18,0% | 12,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 3,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 4,3% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 9,5% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 34,0% |
| Jednotná paleta | 54,0% | 48,4% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Remedios Varová v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1 200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1 400 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Remedios Varová vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 31 600 | 56,0% |
| telefony | 22 300 | 39,5% |
| tablety | 2 500 | 4,4% |
V jakých jazycích je Remedios Varová čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 2 400 | 19,8% |
| švédsky | 2 100 | 17,4% |
| španělsky | 1 600 | 13,2% |
| anglicky | 1 400 | 11,6% |
| portugalsky | 1 300 | 10,7% |
| rusky | 600 | 5,0% |
| německy | 400 | 3,3% |
| česky | 300 | 2,5% |
| maďarsky | 300 | 2,5% |
| litevsky | 300 | 2,5% |
Jak vypadají denní návštěvy u Remedios Varová a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 1 400 |
| po 28 Zář | 700 |
| út 29 Zář | 800 |
| st 30 Zář | 600 |
| čt 1 Říj | 800 |
| pá 2 Říj | 1 400 |
| so 3 Říj | 900 |
| ne 4 Říj | 2 700 |
| po 5 Říj | 2 200 |
| út 6 Říj | 700 |
| st 7 Říj | 2 500 |
| čt 8 Říj | 1 300 |
| pá 9 Říj | 1 300 |
| so 10 Říj | 500 |
| ne 11 Říj | 900 |
| po 12 Říj | 1 300 |
| út 13 Říj | 900 |
| st 14 Říj | 500 |
| čt 15 Říj | 900 |
| pá 16 Říj | 1 400 |
| so 17 Říj | 2 600 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 1 800 |
| po 19 Říj (předpověď) | 1 500 |
| út 20 Říj (předpověď) | 800 |
| st 21 Říj (předpověď) | 1 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 1 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 1 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 1 400 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 1 900 |
| po 26 Říj (předpověď) | 1 600 |
| út 27 Říj (předpověď) | 900 |
| st 28 Říj (předpověď) | 1 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 1 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 1 600 |
| so 31 Říj (předpověď) | 1 500 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 2 000 |
| po 2 Lis (předpověď) | 1 700 |
| út 3 Lis (předpověď) | 1 000 |
| st 4 Lis (předpověď) | 1 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 1 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 1 600 |
| so 7 Lis (předpověď) | 1 600 |
Remedios Varová: rychlé odpovědi
Které dílo má u Remedios Varová nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The call: 3 500 návštěv, což představuje 8% z celkového počtu zhlédnutí umělce Remedios Varová. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Remedios Varová?
- 56 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 17 700 na stránce umělce a 38 700 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Remedios Varová na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (56%), telefony (40%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 56%.
Čtou si lidé o Remedios Varová v několika jazycích?
- Ano: italsky (20%), švédsky (17%) a španělsky (13%). Nejčastější jazyk je italsky s podílem 20%.
Existuje nějaký druh díla od Remedios Varová, který lidé preferují?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 50% návštěv pro 27% katalogu.